Widok

Magda87

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam ...Moja córka skończyła 5tygodni ,jest na mleku bebiko1 i od jakiegoś czasu w kolko jest głodna, ale dużo mleko nie wypije 20ml do 60ml .Gdy pije mleko to aż łyka i w brzuszku jej burczy i wtedy prostuje nóżki i strasznie płacze to nawet od2-4godzin najgorsze są wieczory .Podaje espunisan Ale nie bardzo pomaga ,masaże i ciepłe okłady też stosuje i nic ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaczęły sie kolki. Może trzeba będzie zmienić mleko. Kup inne i zobacz czy coś się poprawi. Ewentualnie może być jakaś alegia na mleko, nietolerancja laktozy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolki zazwyczjaj sa codziennie o tej samej porze,wiec moze to byc np. nietolerancja laktozy albo refluks. Moze spróbuj dodac zagestnik do mleka albo kupic takie specjalne zageszczone, wtedy dziecko nie bedzie tak lapczywie jadlo. Warto tez rozwazyc zmiane smoczka i butelki (u nas sprawdzily sie tommee tippee). Dobrze dziala na brzuszek cieple powietrze z szuszarki do wlosow - jedna reka masujesz brzuszek przez ubranko, a druga puszczasz strumien cieplego powierza (szum dodatkowo usypia) i noszenie w nosidle na zabke (masaz brzuszka plus mleko nue cofa sie z zoladka do przelyku).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możesz też kupić delicol kropelki do mleka są na kołki, które powoduje nietolerancja laktozy. Moze smoczek ma za szybki przepływ? My mamy butelkę dr browns są. Super. Dobrze też dawać probiotyk.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

może spróbuj innego mleka? U nas dobrze się sprawdzil bebilon comfort on jest dla dzieci z tendencją do kolek i zaparć. Możesz od ręki na pwno kupić w aptekach DOZ, wiem że bebilon ma takie małe saszetk mleka też w sprzedaży ale nie wiem czy akurat to mleko mają w tej formie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Kosmetyki dla dzieci - czytacie skład? (42 odpowiedzi)

Ostatnio całkiem przez przypadek trafiłam na fachową stronę nt. szkodliwych składników kosmetyków...

jak się przygotować do testów na prawo jazdy? (25 odpowiedzi)

Witam Za 10 dni mam egzamin na prawo jazdy. Mam pytanie odnośnie testów. Jak sie uczyłyście? Jak...

Laserowa korekta wady wzroku (57 odpowiedzi)

czy któraś z was bądz waszych bliskich miała tez zabieg? bardzo proszę o waszą opinie i ew,...

do góry