Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Barbara Gilewicz - opinia Biuro Magic House godne polecenia. Szczególnie polecam p. Sebastiana...
~Barbara Gilewicz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 marca 2023

Ania Buraczewska - opinia Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z biurem. Kupowałam swoje pierwsze w...
~Ania Buraczewska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lutego 2023

Piotr Mgłosiek - opinia Zdecydowanie polecam Panią Martę Petterson,jest człowiekiem godnym zaufania...
~Piotr Mgłosiek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 lutego 2023

Sebastian M - opinia Kupowałem lokal inwestycyjnie przy pomocy p. Natalii Książek w Gdyni. Agentka...
~Sebastian M
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lutego 2023

Halina Malicha - opinia Współpracowałam z Panem Dawidem, który jest bardzo konkretny, pomocny,...
~Halina Malicha
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 lutego 2023

Sara B. - opinia Biuro spełniło oczekiwania w 100%! Agentka, p. Martyna Łojewska, poprowadziła...
~Sara B.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 lutego 2023

Agnieszka - opinia Świetna współpraca, Pani Natalia bardzo pomocna nawet po zakupie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lutego 2023

Anna - opinia Bardzo polecam Panią Martę Petterson.Osoba bardzo miła zaangażowana i widać...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 lutego 2023

Bartek Pikes - opinia Polecam współpracę z biurem. Agent, pan Patryk Hassa, profesjonalnie...
~Bartek Pikes
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 lutego 2023

Ola S. - opinia Jestem bardzo zadowolona z obsługi biura :) Moją transakcję obsługiwała p....
~Ola S.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 lutego 2023

Beata - opinia Polecam wspolprace z biurem Magic House. Pan Dawid Sobiecki jest skutecznym,...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 stycznia 2023

Artem Mandebura - opinia Przyjemnie i produktywnie pracowało się z panem Danielem Szymańskim....
~Artem Mandebura
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 stycznia 2023

Natalia - opinia Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z biurem i w szczególności z...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 stycznia 2023

Anna Kwarcyńska - opinia Chciałam bardzo podziękować i polecić p. Zuzannę Pankanin! :) Kupowałam...
~Anna Kwarcyńska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 stycznia 2023

Magda Bogusławska - opinia Biuro Magic House, a konkretnie Pan Daniel Szymański zaangażowani byli w...
~Magda Bogusławska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 grudnia 2022

Katarzyna i Maciej - opinia Pośrednik zajął się sprzedażą naszego mieszkania profesjonalnie, rzetelnie i...
~Katarzyna i Maciej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 grudnia 2022

Agnieszka - opinia Polecam biuro nieruchomości Magic House, profesjonalne podejście do klienta,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 grudnia 2022

Daria Sobecka - opinia Z narzeczonym kupiliśmy mieszkanie z pomocą biura, a konkretnie Pana...
~Daria Sobecka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 listopada 2022

Darek - opinia Polecam współpracę z Panią Natalią Banach. Zgłosiliśmy się do biura ponad 2...
~Darek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 listopada 2022

Krystyna - opinia Przez biuro Magic House sprzedawaliśmy mieszkanie. Pomogł nam w tym...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 listopada 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry