Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Łukasz - opinia wątek zamknięty Pani Ilona Majewska jest osobą godną polecania! Dziękuję.
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 lutego 2020

Martyna Włodarczyk - opinia wątek zamknięty Właśnie kupiłam mieszkanie, które było wystawione przez agencję p....
~Martyna Włodarczyk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 grudnia 2019

Katarzyna i Tomasz - opinia wątek zamknięty Polecam Panią Ilone jako specjalistkę od sprzedaży nieruchomości. Jej...
~Katarzyna i Tomasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 grudnia 2019

Bardzo pozytywnie. wątek zamknięty Współpracę z Biurem Nieruchomości Majewska.pl oceniam wzorowo. Pełen...
~Agata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 października 2019

Zdecydowanie polecam wspolprace z panią Ilona Majewską wątek zamknięty Transakcja przebiegła szybko i bezstresowo za najlepsza cenę do uzyskania,...
~Wieslawa Zak
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 października 2019

Bożena Całka - opinia wątek zamknięty Pani Ilona Majewska to profesjonalistka w każdym calu. Do tego bardzo miła,...
~Bożena Całka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 października 2019

Marcin Strzałkowski - opinia wątek zamknięty Pani pośredniczka z krwi i kości. Wzorowo przeprowadziła proces sprzedaży...
~Marcin Strzałkowski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 września 2019

Paweł - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, miła obsługa, Pani przeprowadziła transakcję zakupu...
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 września 2019

Polecam !!! wątek zamknięty Skorzystałam ostatnio z usług biura Nieruchomości Majewska i jestem...
~Justyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 czerwca 2019

polecam wątek zamknięty Polecam współpracę z Panią Iloną Majewską za jej profesjonalne podejście do...
~Diana
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 czerwca 2019

Polecamy współpracę wątek zamknięty Jako kupujący mieszkanie jesteśmy zadowoleni z jakości usług od początku...
~Agnieszka i Tomek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 maja 2019

Polecam współpracę wątek zamknięty Polecamy współpracę z Panią Majewską, podczas sprzedaży naszego mieszkania...
~Beata i Andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 maja 2019

- opinia wątek zamknięty Z małżonki i mojego doświadczenia polecamy współpracę z Panią Iloną. Na...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 maja 2019

Szczerze polecam! wątek zamknięty Pani Ilona kieruje się dobrem klienta, a to co wyróżnia ją na rynku...
~Kamil
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 maja 2019

Profesjonalna pomoc - polecam wątek zamknięty Z Panią Iloną współpracuję od kilku miesięcy, bardzo profesjonalna, miła i...
~Adrian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 maja 2019

Polecam z czystym sumieniem. wątek zamknięty Dziękuję za zaangażowanie oraz dobrą współpracę. Polecam z czystym...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 grudnia 2018

kupno mieszkania wątek zamknięty Dobry kontakt . Szybka pomoc przy znalezieniu mieszkania spełniającego w...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 października 2018

Podziękowanie za miłą współpracę wątek zamknięty Miałam przyjemność z skorzystania z usług biura Majewska Nieruchomości przy...
~Agnieszka S.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 września 2018

Ocena współpracy wątek zamknięty Byłam osobą kupująca, jeśli chodzi o pośrednictwo między mną a sprzedającym...
~Kupująca
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 września 2018

Podziękowania wątek zamknięty Serdecznie dziękujemy za przeprowadzoną transakcję sprzedaży mieszkania....
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry