Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Opinia dotycząca współpracy z biurem wątek zamknięty Po przeprowadzeniu kilku rozmów z biurami pośrednictwa sprzedaży...
~Halina i Mirosław Kocikowscy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 marca 2018

Zakup mieszkania wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta i szybkie, konkretne reagowanie na...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 marca 2018

Maciej wątek zamknięty Bardzo miła obsługa i profesionalne podejście. W sumie udało mi się sprzedać...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lutego 2018

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Polecam biuro nieruchomości, które w profesjonalny sposób doprowadziło do...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 stycznia 2018

Kupno mieszkania wątek zamknięty Dziękujemy za pośrednictwo w kupnie mieszkania z oferty biura Majewska....
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 grudnia 2017

Podziekowanie wątek zamknięty Pragne podziekowac za bardzo fachowe i profesjonalne przygotowanie i...
~Anna Maria Alwast
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 maja 2017

\'\'MAJEWSKA\'\' nieruchomości-Podziękowanie wątek zamknięty Duże podziękowania dla biura nieruchomości które pilotowało całą transakcje i...
~Zdzisław.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2017

Kupno mieszkania wątek zamknięty Gorąco polecam korzystanie z usług biura nieruchomości Majewska. Dziękuję za...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2017

Polecam wątek zamknięty Profesjonalne i rzetelne podejście utwierdziło mnie w przekonaniu do zakupu...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lutego 2017

Sprzedaż mieszkania wątek zamknięty Podziękowania dla właścicieli biura za zaangażowanie i wdrożenie do oferty...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lutego 2017

Podziękowania dla biura nieruchomości "Majewska". wątek zamknięty Skorzystałem z pośrednictwa biura nieruchomości "Majewska" i...
~Tadeusz P.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lutego 2017

Profesjonalna obsługa wątek zamknięty Bardzo ładne zdjęcia, profesjonalne podejście Pani pośredniczącej, optymizm,...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lutego 2017

Pomoc w zakupie mieszkania .Bardzo miła szybka i sympatyczna Pani. wątek zamknięty Energiczna ,wyrozumiała,cierpliwa bardzo miła ,bez Pani nie załatwiłabym tych...
~Ewa Wróblewska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 grudnia 2016

kupno mieszkania wątek zamknięty mi sie ta firma podoba i polecam w kupowaniu mieszkan
~natalia wroblewska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 grudnia 2016

Moje wrażenie.. wątek zamknięty po zakończeniu transakcji przy fachowej, w pełni profesjonalnej i...
~Mariola Policht
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 grudnia 2016

kupno kawalerki dla corki wątek zamknięty W pelni profesjonalne podejscie do klienta, wspaniala wspolpraca i pomoc jaka...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 grudnia 2016

Prezentacja wątek zamknięty W pażdzierniku tego roku miałam przyjemność poznać Panią która prezentowała...
~marzena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 listopada 2016

Polecam! wątek zamknięty Wspolpracowalem z Panem w sprawie sprzedazy mieszkania. Cala transakcja byla...
~Lukas Sierpinski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 października 2016

Dzięki panu mamy dom naszych marzeń wątek zamknięty Trudna transakcja z naszym domem, bo kilku spadkobierców i ciężkie rozmowy....
~Dominika Kańska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 października 2016

absolutnie polecam!!! wątek zamknięty O pracy Pana mogę wypowiadać się tylko w samych superlatywach. Całkowite...
~Iwo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry