Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szybko, konkretnie i w miłej atmosferze. wątek zamknięty Jestem w trakcie finalizowania transakcji zakupu nieruchomości, którą...
~Ann
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 września 2016

Mega zaangażowanie wątek zamknięty Szybka skuteczna sprzedaż w miłej, przyjaznej atmosferze. Polecam jako agenta...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 września 2016

Kompetentna obsluga wątek zamknięty Mila, kompetentna i szybka obsluga przy zakupie mieszkania w Gdansku. Polecam!
~Fringilla
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 września 2016

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Jesteśmy zza granic Pomorza, więc wyszukiwanie nieruchomości zleciliśmy Pani...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

Szczerze polecam ! wątek zamknięty Pani Katarzyna Jagiełło przeprowadziła sprzedaż mojego mieszkania w 1,5 mc od...
~Rafał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

Polecam współpracę, szybko i sprawnie wątek zamknięty Polecam skorzystanie z pośrednictwa tego biura, sprzedaż mieszkania nastąpiła...
~Gdynianka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2016

Opinia o firmie Majewska nieruchomości wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze współpracy,rzetelnie i sprawnie zajął się...
~Dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lipca 2016

pośrednictwo w wynajmie powierzchni biurowych wątek zamknięty Jeśli ktoś oczekuje konkretnej współpracy to polecam. Pan działa sprawnie,...
~PAR BAKUŁA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lipca 2016

Bardzo polecam !! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm !! Gorąco polecam!!
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 czerwca 2016

Bardzo zadowoleni. wątek zamknięty Bardzo fachowa i przede wszystkim miła obsługa. Pozdrawiamy.
~M&M
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 czerwca 2016

Sprzedaż mieszkania wątek zamknięty Za pośrednictwem agencji sprzedaliśmy nasze mieszkanie niezwykle sprawnie....
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 czerwca 2016

Zadowolony klient wątek zamknięty Kupiłem nieruchomość w lutym 2016 za pośrednictwem tej agencji. Sympatyczny i...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lutego 2016

Polecam wątek zamknięty Świetna i fachowa obsługa-polecam;) Bez problemów i zbednych formalności w...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

ocena Biuro Nieruchomości Majewska wątek zamknięty Serdecznie polecam Biuro Nieruchomości Majewska. Profesjonalna obsługa, stały...
~Gabriela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lutego 2016

Pośrednictwo nieruchomości Majewska Gdynia wątek zamknięty Bardzo rzetelne ,profesjonalne traktowanie klientów, punktualność i znaczne...
~a.s.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lutego 2016

Biuro nieruchomości Majewska wątek zamknięty Polecam Biuro nieruchomości Majewska w Gdyni. Dzięki pomocy, zaangażowaniu,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lutego 2016

Szybka sprzedaż dużego mieszkania w Gdyni wątek zamknięty Polecam współpracę z Biurem Nieruchomości Majewska.pl. Szybko i sprawnie...
~Mirella
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

Excellent service. wątek zamknięty I had the pleasure of dealing with estate agent Lukasz during a rental...
~Mads Dale Johnsen
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 stycznia 2016

Wyjątkowa skuteczność wątek zamknięty Z pomocą wynajęłam dzisiaj bardzo nietypowy lokal w centrum Gdyni.Wynajęcie...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 stycznia 2016

Profesjonalna obsługa od początku do końca wątek zamknięty Wynajem lokalu usługowego - obsługa od początku do końca w pełni...
~Kacper
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry