Widok

Makijażystka - PROFESJONALISTKA a nie po porostu "makijazystka"

Wesele Temat dostępny też na forum:
Dokładnie :)
Jest całe mnóstwo pań, które wykonują makijaże ślubne i całe mnóstwo panien młodych zadowolonych z tych makijaży. Niestety, przeglądając zdjęcia odnioslam wrażenie, że PM są szczęśliwe, bo ktoś wykonał im makijaż, ktoś kto uważa się za profesjonalistę, a nie radzi sobie ze zwykła kreską czy blendowaniem cieni, o konturowaniu twarzy juz nawet nie wspominam. Nie chcę być złośliwa, czy wymądrzać się, ale tak szczerze mówiąc wiele PM wygląda dość przeciętnie po umalowaniu a oglądając ich zdjęcia przed - to ładne dziewczyny z dużym potencjałem urodowym, który najczęściej potraktowany jest sztampowo. Robiłam kurs wizażu, ale nie ufam swoim umiejętnościom na tyle, żeby samej umalować sie w tak wielkim i ważnym (i stresującym) dniu:)
Ok, do czego zmierzam - wielka prośba - czy możecie polecić makijażystki z prawdziwego zdarzenia? Panie, które pracuja na profesjonalnych kosmetykach (nie tylko Kryolan), podążają za nowinkami i po prostu mają do tego rękę:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Alicje Stepokura. Wczoraj mialam makijaz probny i wyszlo super!! Profesjonalizm w 100%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Magda Purchla. Cera tłusta, alergiczna i wiecznie czymś podrażniona- trójkąt bermudzki można by rzec ;-) Makijaż piękny i przede wszystkim trwały, ZERO podrażnień, uczuleń i "spłynięcia" po paru godzinach. Umalowanie kogoś o idealnej cerze to żadna sztuka, dla mnie sztuką było to, że poradziła sobie fantastycznie z moją , naprawdę mega wymagającą. Lepszej rekomendacji chyba nie ma ;-) Ja w każdym razie polecam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

zgadzam się, ja mam cerę mieszaną, tłustą w strefie T a w pozostałych miejscaach trochę suchą, ale w ostrym swietle - robi sie tłusto.
Makijaz oczu nie wytrzymuje długo mimo stosowania baz, czasem mam dość :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuj przed nałożeniem bazy odtłuścić powiekę tonikiem np.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moze zerknij do mnie - moze moje prace przypadną Ci do gustu... Staram sie spelniac marzenia moich Klientek :)
www.kobiece-atelier.com

facebook.com/AtelierKobiece

instagram.com/kobieceatelier
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry