Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magdalena - ocena nowy temat Bardzo dobre podejście Pana Doktora Brunowicza do pacjenta. Mimo nerwów,...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 17 marca 2024

Michał - ocena Konkretny lecz przyjaźnie nastawiony urolog. Bada dokładnie, potrafi jasno...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 11 marca 2024

Marek - ocena Od lat jestem pacjentem pana doktora Brunowicza .Wspaniały specjalista i...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 8 marca 2024

Kamil - ocena Byłem na wizycie u urologa. Mogłem liczyć na szybką diagnozę i profesjonalną...
~Kamil
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 4 marca 2024

Eryk - ocena Personel medyczny pomocny i pełen empatii dla pacjenta. Wszystko można...
~Eryk
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 30 listopada 2023

Marianna - opinia Godna polecenia klinika. Panie w rejestracji miłe i sympatyczne. Wizyty...
~Marianna
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 16 sierpnia 2023

Beata - opinia Jestem bardzo zadowolona z kilku specjalistów u których się leczę,...
~Beata
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 28 lipca 2023

Maryla J - opinia Jedna z najlepszych placówek w Gdańsku. Lekarze u których byłam na wizytach...
~Maryla J
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 10 lipca 2023

Krystian - opinia Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyt, a w szczególności z zabiegu...
~Krystian
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 3 lipca 2023

Iwona - opinia Bardzo sympatyczne i pomocne Panie w rejestracji. USG w sprawnym tempie....
~Iwona
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 20 czerwca 2023

Elizka - opinia Personel bardzo kompetentny, na najwyższym poziomie. Nieprzyjemne badanie...
~Elizka
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 6 czerwca 2023

Iwona z rodziną - opinia Jest to najlepsze centrum medyczne w jakim byłam. Obsługa na najwyższym...
~Iwona z rodziną
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 10 maja 2023

Martyna K - opinia Klinika zatrudnia dobrych lekarzy i z każdym problemem można tu śmiało przyjść.
~Martyna K
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 24 kwietnia 2023

Karolina - opinia Konsultacja z lekarzem przebiegła pomyślnie. Nie zostałam odesłana z...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 4 kwietnia 2023

Kasiula - opinia Jeśli borykacie się z chorobą nerwicy lękowej z całego serca mogę polecić wam...
~Kasiula
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 marca 2023

Weronika - opinia Korzystałam z usług Małej kliniki już kilkukrotnie i za każdym razem byłam...
~Weronika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 marca 2023

Jadwiga - opinia Depilacja laserowa wykonana szybko i sprawnie, z pełną troska o klienta oraz...
~Jadwiga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lipca 2022

Beata - opinia Bardzo polecam miła atmosfera pełna profeska mile panie zabiegi wykonywane...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 lipca 2022

Maja - opinia Najlepsze miejsce dla kobiet w Gdańsku i okolicy, przemiła atmosfera oraz...
~Maja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 lipca 2022

Karolina - opinia Najlepsze miejsce dla kobiet w Gdańsku i okolicy, przemiła atmosfera oraz...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 lipca 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry