Widok

Malinogród w Małym Kacku!!!

Moja córka w czasie wakacji chciała dorobić do kieszonkowego , dlatego wybrałam się z nią do malinogrodu , aby sprawdzić jakie są tam warunki pracy. Niestety jestem bardzo rozczarowana. Atmosferę pracy psuje bezczelny kierownik , który uważa się za niezastąpionego perfekcjonistę , jednym słowem wścibski ''manager'' , wyprowadzi każdego z równowagi. Nie wspomnę już o warunkach sanitarnych TRAGEDIA.. Jeśli szukasz wrażeń i nie chcesz specjalnie za dużo zarobić to polecam plantacje malinek.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3
a czego sie córka spodziewała w pracy na zbiorach owoców?
pokój w hotelu 5*? normalne jest to ze jest błoto, a wszędzie dookoła głowy pole z krzakami malin. ludzie, ogarnijcie się.
kto szuka pracy za córke? jakby chciała to by sama poszukała i najwazniejsze, znalazłaby ;)
pozdrawiam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 11
Ale Pani wyrażnie wyżej napisala,że chodzi o pseudo kierownika, a jest bezczelny bo sama tam byłam i doświdczyłam jego uprzejmości.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5

Konkretnie ? Każdy może tak napisać . Napisz konkretnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Z tym jakby chciała ...to aż się czyta trudno to rodzić nie może pomóc dziecku pracę znaleźć,obcym się pomaga nawet trzeba bo jeszcze wejdzie w jakaś mafię,tyle się pisze o handlu ludźmi ,oszustów różnych czujny zdrowy rodzić będzie pilotował te sprawy a głupi samo dziecko pozostawi ,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile średnio można zarobić na godzinę?
2 złote + uścisk reki prezesa(bezcenny)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7
Dziękuję za opinie. Popracuje nad tym. Staram się być dobrym pracodawcą ale niestety za nieumiejetność dokładnego zbierania jak i za zrywanie zielonych lub pogniecionych malin nie mogę nagradzać premią.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tu nie chodzi o pracodawce,ale o pseudo kierowników którzy tam przydzielają prace.A najbardziej bezczelny jest tam jeden, ma wkręt widocznie,że jest prezesem dużej firmy,choć i oni mają więcej kultury.To jak się odezwał do mojej koleżnki to jakaś makabra.....żule u mnie pod blokiem mają więcej kultury.Na pewno Pan pamięta dwie dziewczyny co tam były,a pewne małżeństwo zgłaszało Panu jaka atmoswera jest i jacy uprzejmi Panowie pracują.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Podziwiam Właściciela plantacji i wielki szacun za duże opanowanie i za podejście do ludzi,takiego pracodawcy jeszcze nie miałam,dziekuje Panie Danielu ;)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5
witam pracowalem i jest dobrze na zbiorach malin zarobki dobre na polskie warunki plac normy co do jakosci zbieranych malin bardzo wysokie.Praca dla ludzi z mocna motywacja do pracy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proszę o jakiś kontakt chciałabym kupić maliny :)

A czy kiedykolwiek i ktokolwiek dostał premie? Premii nie było lata wstecz i nadal nie ma i pewnie nie bedzie.
Jak na warunki polowe, to są ,,tołtoje'' a nawet zlew .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A co ? Zbierała niedojrzałe owoce? Łamała gałązki ? Gniotła maliny ? Zwolniono ?

Macie kontakt żeby kupić maliny?

Najlepiej bylo jak umial zarzadzic taki siwy wysoki pan.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozwala sie na zbiorach na zuchwałe zachowania kryminalistów wobec innych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak do tej pory warunki na plantacji sa bardzo dobre,wielki szacunek wobec pracowników.zdarzają się potknięcia zbieraczy ale nikt nie jest idealny .nie wiem o kim jest mowa -chodzi o tego siwego pana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ten siwy wysoki Pan nadal tam pracuje ale juz az tak nie zarządza ludźmi jak wcześniej to bywało.

Inne tematy z forum Praca

Własny biznes - jak się reklamować? (47 odpowiedzi)

Jak reklamować swój biznes w sieci? Bez obecności firmy w Internecie ciężko będzie zdobyć...

Bochen Gdynia (4 odpowiedzi)

Pracował ktoś lub pracuje w piekarni głównej przy ulicy Stryjskiej? Slyszałem, że nie trzeba mieć...

Jakie studia gwarantują zatrudnienie (114 odpowiedzi)

Mam nadzieję, że wątek nie był poruszany. Mam córkę, która w tym roku zdaje maturę. Nie od dziś...

do góry