Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dutchy wątek zamknięty Tasteless food, unexperienced service. He was nice but forgot bread,...
~jbleroij
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 października 2017

Przyjęcie urodzinowe wątek zamknięty W lipcu mieliśmy przyjemność zaprosić naszych gości do Restauracji Malinowy...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2017

catering urodzinowy wątek zamknięty Swietna i profesjonalna obsługa.Bardzo ładnie przygotowany stół.Jedzenie...
~Wiesława Ożarowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2017

Bardzo dobre jedzenie wątek zamknięty Przypadkiem przejezdzalismy obok restauracji Malinowy Ogród, zacheceni...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2017

Miesiąc wloski wątek zamknięty Przepyszna pizza, najlepsza w Osowie!!!
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2017

Super miejsce wątek zamknięty Bardzo ładna Restauracja na uboczu. Dobre jedzenie, miła obsługa. Wszystko ok.
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2017

Impreza okolicznosciowa wątek zamknięty Dwa tygodnie temu organizowałam w Malinowym Ogrodzie swoje urodziny. Super...
~Julia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2017

Codzienny lunch wątek zamknięty Gorąco polecam codzienny lunch w Restauracji Malinowy Ogród. Przepyszne...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2017

Malinowy pyszne jedzenie wątek zamknięty Bardzo dobra kuchnia, obecnie maja miesiąc włoski, profesjonalna obsługa....
~Dominika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2017

Prawdziwa uczta wątek zamknięty Wczoraj odwiedziłam Restauracje Malinowy Ogród. Okazało się że oprócz...
~Teresa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

Bardzo dobre jedzenie wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie, miła i uczynna obsługa, dodatkowy atut muzyka na żywo....
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lipca 2017

Bardzo dobre jedzenie wątek zamknięty Bardzo czesto bywam w Malinowym Ogrodzie na bufetach niedzielnych....
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2017

Uroczyste przyjecie wątek zamknięty Dwa tygodnie temu organizowałam w Malinowym Ogrodzie przyjęcie z okazji...
~Angie
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 czerwca 2017

Na spotkania rodzinne i biznesowe wątek zamknięty Od wielu lat odwiedzam tą restaurację i nie wiem dlaczego nigdy nie napisałam...
~Dotota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 czerwca 2017

Resturacja z fantazją wątek zamknięty Polecam tą restaurację nie tylko ze względu na jej położenie na uboczu w...
~Izabela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Masakra wątek zamknięty Tak niedobrego jedzenia nigdy nie jadłam.Zupa tajska była tak kwaśna, że...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 maja 2017

Bardzo przeciętnie wątek zamknięty Wybraliśmy się z cała rodziną na świąteczny obiad / brunch. Niestety zabrakło...
~Jakub
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2017

Odradzam! wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam, bardzo nie miłe kelnerki. stołowałem sie tam kilka...
~Marti Piankowska
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lutego 2017

Impreza okolicznościowa wątek zamknięty Organizowałem ostatnio imprezę muszę przyznać że było wszystko na wysokim...
~Jarek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

Ogólnie rozczarowanie wątek zamknięty Nieproporcjonalny poziom żarcia do cen ceny jak z hiltona zarcie jak ze...
~Kasia Czy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
241

postów

169

wątków

do góry