Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
najlepsze są bufety :) wątek zamknięty byłam tam wiele razy, głównie na bufetach piątkowych i rzadziej na...
~beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 lipca 2013

Polecam i zapraszam. wątek zamknięty Witam. Już kilka razy gościłem w restauracji Malinowy Ogród, przy okazji...
~Bastian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lipca 2013

Pierwszy i ostatni raz wątek zamknięty Restauracja przereklamowana, jedzenie bez szału a ceny zbyt wygórowane....
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lipca 2013

Ela - opinia wątek zamknięty W środku tygodnia wybraliśmy się z rodziną w letnie popołudnie na obiad....
~Ela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lipca 2013

ZDECYDOWANIE POLECAM wątek zamknięty Odkąd trafiłam tam pierwszy raz, pojawiam się tam regularnie. Nie będę się...
~Karola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 czerwca 2013

dla smakoszy i koneserów wątek zamknięty Z przyjemnością dzielę się moimi odczuciami po wieczorze spędzonym w tej...
~Jolanta Przybylska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 czerwca 2013

Dno, dno, dno wątek zamknięty Jakość i wielkość potraw dno, ceny za wysokie jak na taką restauracje....
~Mariusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 czerwca 2013

Malinowy Ogród wątek zamknięty super jedzonko jak dla mnie kuchnia doskonała pozdrawiam
~siara
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 maja 2013

obiad ślubny wątek zamknięty bardzo polecam, jedzonko dobre, ładna sala itp:) ( w domu muzyka) wszyscy...
~Emila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2013

Rewelacja wątek zamknięty Polecam - jedzenie bardzo dobre (był wybór, dobrej jakości potraw, co jakiś...
~MMS
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 marca 2013

opinia od kucharza wątek zamknięty zajmuje sie cateringiem na co dzien i mam bardzo duze doswiadczenie w...
~osowianin
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 stycznia 2013

Bal sylwestrowy! wątek zamknięty Sylwester był straszną katastrofą, słabe jedzenie, słaba muzyka i gdzie był...
~marta2316
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 stycznia 2013

Andrzejki 2012 jak u Harego Pottera wątek zamknięty Może na wstępie wyjaśnię dlaczego Harry Potter, ponieważ czar prysł na...
~Tomek Kwidzyn
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 grudnia 2012

Andrzejki 2012 :) wątek zamknięty 1-ego grudnia br. wraz z mężem i znajomymi bardzo miło spędziliśmy wieczór -...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 grudnia 2012

Jak zwykle smaczne jedzenie oraz profesjonalna obsługa-Andrzejki 2012 wątek zamknięty 1 grudnia razem z grupą znajomych miałem okazję bawić się na imprezie...
~Tomasz Stelmaszyk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

andrzejki wątek zamknięty Totalna katastrofa, jaką jest impreza andrzejkowa. Jedzenie niesmaczne, i...
~anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 grudnia 2012

Warto szukać innego lokalu. wątek zamknięty Do niedawna byłem wraz z moją rodziną stałym klientem. Ponadto moja małżonka...
~Kudlaty - Gdansk
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 października 2012

Zaskoczeni wątek zamknięty W ostatni weekend wybraliśmy się pierwszy raz od dłuższego czasu na...
~Tomek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 października 2012

Polecam !!! wątek zamknięty Po kilku tygodniowej przerwie zagościłam po raz kolejny w restauracji.Bardzo...
~Teresa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 października 2012

Tragedia wątek zamknięty WIzyta w tej restauracji była jedną wielką katastrofą. Pierwszy zgrzyt:...
~Justyna
8

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
241

postów

169

wątków

do góry