Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo słabo wątek zamknięty Słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii o tym miejscu i w końcu miałam...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 września 2012

Piotr - opinia wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera i przepyszne jedzenie - niczego więcej nie potrzeba:)...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2012

Beznadzieja! wątek zamknięty Jestem bardzo rozczarowana! Zgodnie z menu miały być żabie udka, kaczka z...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2012

Jest coraz gorzej wątek zamknięty Jest coraz gorzej
~mający poczucie smaku
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 maja 2012

Bal szalone lata 90-te:( wątek zamknięty Witam, Wraz ze znajomymi zdecydowaliśmy się wybrać na bal pt. "Szalone lata...
~M.F
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 marca 2011

Kaczka powala wątek zamknięty Jako Gdynianin raczej korzystam z lokali w moim mieście, ale uległem mojej...
~Wima
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 czerwca 2012

Andrzej Petertil - opinia wątek zamknięty super impreza, pełen profesjonalizm
~Andrzej Petertil
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 maja 2012

Wszystko bardzo się popsuło - " idą na masówkę" wątek zamknięty Pamiętam początki tej restauracji, kiedy wszystkie potrawy miały orginalne...
~Jarek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 maja 2012

posiłek w MY Zaruski - restauracja firmowana przez Malinowy Ogród wątek zamknięty Stanowczo nie polecam - czas oczekiwania na 3 grzanki - bruschetta - 40 minut...
~Maria Banaszak
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lipca 2010

Wspaniały Bal Karnawałowy wątek zamknięty Wraz z przyjaciółmi wybraliśmy się do Restauracji Malinowy Ogród na Bal...
~Zadowolona Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 stycznia 2012

bardzo oryginalny produkt na rynku usług gastronomicznych wątek zamknięty Zaplanowaliśmy z przyjaciółmi zabawić się jeszcze w starym roku. Część miała...
~Aleksamdra Kwiatkowska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 grudnia 2011

Restauracja -Godna Polecenia wątek zamknięty Do tej pory byłem częstym gościem na lunchach biznesowych w ciągu tygodnia,...
~Roman Kosak
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 grudnia 2011

nie polecam - jakosc znacznie spadła wątek zamknięty Korzystałem wielokrotnie, zawsze było super - do niedawna. Byłem w sobotę na...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 grudnia 2011

Super restauracja wątek zamknięty Mieliśmy okazje być w tej restauracji podczas bufetu niedzielnego i mając...
~Asia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 listopada 2011

wykolegowany wątek zamknięty dzisiaj tzn 16 10 2011 bylem na obiedzie w Malinowym Ogrodzie.Czuje sie...
~wykolegowany
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 października 2011

a miało być tak super wątek zamknięty Zaprosiłam znajomych na sobotę 18-go czerwca. Miały być hity z lat 70-80 i...
~Maja Z
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 czerwca 2011

I Komunia Sw. wątek zamknięty Po kilku niedzielnych wizytach wybralismy ten lokal na organizacje przyjacia...
~Robert
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 maja 2011

Bufet Niedzielny wątek zamknięty Razem ze znajomymi postanowiliśmy wybrać sie na bufet kuchni Litewskiej i...
~Janusz Putkamer
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2011

Bradzo miła impreza jubileuszowa. wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem nie tylko jakości potraw ale również sprawności obsługi....
~Stanislaw
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 lutego 2011

Zadowoleni Kasia i Adam wątek zamknięty W dniu 12.02.2011 razem z zona postanowilismy wybrac sie na obiad do...
~Adam
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
241

postów

169

wątków

do góry