Widok

Mamki jak wyglądają wasze relacje z partnerami...

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Jak to jest u was po kilku latach slubu ,gdy juz jest dwoje dzieci? U nas jest strasznie. Zero jakich kolejek relacji mąż-zona
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

U nas jest dobrze. Mąż zapracowany, ja z dwójką w domu, ale jakoś mamy czas i dla siebie. Teraz łatwiej, bo dzieci ciut odchowane (7 i 4 lata). Zazwyczaj z raz w miesiącu oboje zostają na noc u dziadków, więc mamy czas dla siebie. Generalnie jak na 9 lat wspólnego życia ( a 16 lat jako para) jest dobrze. Często słyszę od męża kocham cię, jestem często przytulana, bo my to tacy wszyscy przytulaśni jesteśmy od zawsze hehe i widzę, że to przekłada się na dzieci, które też często niespodziewanie mówią "mamo kocham cię" "tato kocham cię", włażą na kolana mówiąc "ja się chcę przytulić". I chociaż czasem są jakieś zgrzyty w relacjach mąż-żona to jednak cichych dni zazwyczaj nie ma, jak już to parę godzin focha, a potem i tak sie przepraszamy :) Każde z nas ma jakieś swoje sprawy (mąż czasem jedzie na męski wieczór, ja na wypad z koleżanką), mamy wspólne wyjścia do kina czy na spacer. Miło jest jak mąż z zakupów wraca i mówi "kupiłem ci twoją ulubioną czekoladę" czy coś w tym stylu. Chyba dość dobrze się dobraliśmy :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

U nas 10 lat po ślubie 15 jako para uważam że jest ok od czasu do czasu kwiaty bez okazji biżuteria czy perfumy. Sex udany. Co bym mogła zmienić to częściej wychodzić bez dziecka np kino
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
My razem 9 lat, jako małżeństwo 3 lata. Pierwsza ciąża w trakcie , wiec zobaczymy jak będzie ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cos nie cała wiadomość weszła. Obawiam sie tez ze dziecko odbije sie na naszym związku, ale mam nadzieje ze jesli będziemy pamiętać o sobie jako parze i będziemy dbać o nasz związek, nie tylko o dziecko to będzie Ok. Na pewno pojawia sie zgrzyty czy kryzysy, ale jesli obie osoby besa sie starać to jest szansa na poradzenie sobie. I ty tez z mężem możecie sobie z tym poradzić. My mamy za sobą duży kryzys i po nim nasza relacja jest mocniejsza , bo razem walczyliśmy o to żeby polepszyć stan naszej relacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie martw się u wielu par tak jest przy małych dzieciach, z tego co widzę po sobie i znajomych, rodzinie to około 2 lata zajmuje układanie tej nowej rzeczywistości z dzieckiem... U niektórych się nie udało, dwie koleżanki się rozeszły z partnerami... U nas dopiero jak dziecko poszło do przedszkola, ja wróciłam do pracy to o wiele lepiej się nam układa. Chociaż na pierwszym miejscu jesteśmy rodzicami później mężem i żoną co niestety nie jest fajne więc jest nad czym pracować. Razem 15 lat jesteśmy, małżeństwem 8...dziecko chciane, planowane a jednak była to rewolucja :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Córka ma 4 lata. Niestety nasz związek dziecko totalnie podzielilo. Dla nas obojga jest najważniejsza, na pierwszym miejscu ale względem siebie ciągle wieczne pretensje, wyrzuty. Tak naprawdę chyba jesteśmy razem tylko dla niej. Nam się nie udało.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

prezent na 40-stke dla faceta?? (11 odpowiedzi)

cos eleganckiego ale do uzytku,nic z ciuchow .podpowiedzcie bo przeszukalam milion stron i malo...

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

Przeprowadzka - jaką firmę polecacie? (52 odpowiedzi)

Hej! Jaka firmę przeprowadzkową polecacie?? Za dwa tygodnie mnie to czeka i chciałabym...

do góry