Odpowiadasz na:

Re: Mamusie listopadowo-grudniowe 2013 (10)

hej,

Joahne - ja kreskę na brzuchu też mam od niedawna w sumie, tylko taką bladą i śmiesznie, ze leci od góry brzucha do pępka, poniżej już nie widzę ;)
Słyszałam o takim... rozwiń

hej,

Joahne - ja kreskę na brzuchu też mam od niedawna w sumie, tylko taką bladą i śmiesznie, ze leci od góry brzucha do pępka, poniżej już nie widzę ;)
Słyszałam o takim przesądzie, że od góry brzucha jest na chłopca, a od pępka e dół na dziewczynkę. U mnie się zgadza, ale kol. miała tak samo jak ja i była dziewczynka hehe.
Skóra też mnie czasem swędzi, podobno od tego, ze się rozciąga i dlatego takie uczucie swędzenia. Wtedy więcej smaruje kremem i częściej, jak poczuje to swędzenie.

z tym przyspieszaniem porodu, to jak byłam na patologii się koleżance dziecko nie spieszyło, też chciała przyspieszać, a położna się śmiała, ze jakby to działało, to by tu wszystkie na oddziale okna myły i podłogi szorowały, aby tylko urodzić :) Wg niej to nic nie daje, dziecko samo zdecyduje, jak mają być skurcze, to będą i wtedy wyjdzie.

Temat szczepionek jeszcze przede mną, ale już mnie przeraża... tyle tego jest! Po znajomych patrząc, najpopularniejsza jest ta 6w1. O rota też nic dobrego nie słyszałam... Poczytam, podpytam pediatry i znajomych lekarzy, zobaczymy, co powiedzą.

A po ten stanik alles to muszę się w końcu wybrać, jak taki chwalony :) Są w mama i ja w Gdańsku czy w Akpolu? Mi jakoś mega biust nie urósł niestety, a tak na to liczyłam hihi ;) ale cóż, kupić trzeba. Oby tylko nie wystrzeliło po porodzie ;)

zobacz wątek
12 lat temu
lyneth

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry