MANDARYNKA

Szkoły językowe

Sopot, Tadeusza Kościuszki 62/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szkoła na bardzo wysokim poziomie! wątek zamknięty Solidne podejście do nauczania! Zajęcia w bardzo przyjemnej i luźnej...
~Przemek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 października 2013

Najlepsza szkoła jeżyków obcych w Trójmieście :) wątek zamknięty Świetna szkoła! Pełni pasji nauczyciele! Świetna wykwalifikowana kadra! Ceny...
~Mariola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 czerwca 2013

zadowolony student wątek zamknięty Uczęszczam na kurs indywidualny z języka chińskiego. Zajęcia prowadzone na...
~xuesheng
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 czerwca 2013

spoko wątek zamknięty jestem obecnym studentem szkoly. polecam wszystkim, ktorzy interesuja sie...
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2013

Najlepsza szkoła w 3mieście wątek zamknięty Uczyłam się wcześniej w dwóch innych miejscach, jednak Mandarynka jest...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

na plus ;) wątek zamknięty Super atmosfera, doskonali lektorzy (w tym rodowici Chińczycy) i indywidualne...
~uczennica
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

Mandarynka 非常好 ! wątek zamknięty Uczę się w Mandarynce od ponad roku. (Wcześniej uczyłam się gdzie indziej.)...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 marca 2013

Chiny w Sopocie :) wątek zamknięty Polecam szkołę językową pod każdym względem. Na zajecia chodzi się z...
~Maja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 marca 2013

Polecam każdemu wątek zamknięty Trafiłem do szkoły przypadkiem, ale zostanę tu na dłużej. Nauka trudnego...
~Jureq
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2012

Świetna szkoła Chińskiego! wątek zamknięty Ukończyłem w lipcu krótki kurs na poziomie A1.1, a wcześniej uczęszczałem na...
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2012

Polecam goraco .! wątek zamknięty Ukończyłam kurs na poziomie A0 i jestem badzo zadowolona. Super kadra,...
~Alicja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lipca 2012

Świetna szkoła! wątek zamknięty Polecam wszystkim jeszcze się wahającym - przemiła kadra, zajęcia z lektorem...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 lipca 2012

Polecam wątek zamknięty Osoby prowadzące zajęcia są bardzo miłe i ciekawie prowadzą zajecia. Wystrój...
~P.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2011

Dla tych co chcą się nauczyć japońskiego... wątek zamknięty ... to bardzo dobra okazja, ponieważ lektor jest profesjonalny i...
~Marta Nekou
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lipca 2011

Super KURS! Super Szkoła! wątek zamknięty Ukończyłem kursy na poziomie A0 i A1. Dobry program nauczania, miła...
~Marcin
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 marca 2011

Polecam! wątek zamknięty nauka to sama przyjemność, w szkole co chwila zmiany, widać inwestowane...
~Megan
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 stycznia 2011

Tak!:))) wątek zamknięty Polecam każdemu zainteresowanemu językiem chińskimi naukę w Mandarynce....
~An
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 stycznia 2011

Polecam! wątek zamknięty Bardzo wysoki poziom nauczania, profesjonalna kadra i materiały pomocnicze....
~Witold
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 stycznia 2011

orientalna szkoła językowa z prawdziwego zdarzenia wątek zamknięty Swoje pasje lingwistyczne rozwijam w Mandarynce praktycznie od początku jej...
~Piter
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry