Manekin

Naleśnikarnie Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, al. Grunwaldzka 270

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Supero wątek zamknięty Masakra jak czytam te opinie po prostu nie mogę sobie darować! Nie powiem, że...
~Adi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lipca 2015

nadzwyczajnie wątek zamknięty jezeli ktos wczesniej mial chodz odrobine do czynienia z gastronomia oraz...
~Kacper
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lipca 2015

smacznie i fajnie wątek zamknięty Mój pierwszy raz w manekinie. Spodziewałem się wszystkiego sądząc po...
~darek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2015

Uwielbiam wątek zamknięty Nigdy nie piszę opinii na tego typu portalach, lecz tym razem to zrobię...
~Basia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2015

miło i pysznie wątek zamknięty Już kilka razy byłam w Manekinie. Moja obecnie ulubiona pozycja to salatka z...
~dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

było o niebo lepiej! totalna porażka wątek zamknięty Restaurację Manekin odwiedzałam przynajmniej raz w miesiącu od dawien dawna....
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2015

Obsługa fatalna, gdzie jest menager??? wątek zamknięty Manekina znałem już przed remontem, i muszę to stwierdzić, że było o niebo...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

Może być lepiej wątek zamknięty Ogólnie nie jest źle.Brakuje większego zaangażowania obsługi.Rozumiem ,że...
~as
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 marca 2015

Dramatyczna obsługa wątek zamknięty Wspominam Manekina sprzed remontu - zawsze tłoczno i gwarno, bardzo długi...
~dpr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 marca 2015

głośno, obsługa widmo, naleśniki suche, mdłe i za słodkie wątek zamknięty Po zajściu do Manekina okazało się że jest duży ruch, chcieliśmy stolik na...
~kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

Nie,nie ,nie wątek zamknięty Naleśnikarnie odwiedziłam pierwszy raz, liczyłam na coś pysznego, jednak...
~Paula
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 marca 2015

Polecam wątek zamknięty Jedzenie bardzo dobre. Zawsze wszystko świeże i wysokiej jakości. Fajna...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

Bardzo dobre jedzenie, ale.. wątek zamknięty Ogólem patrząc - wystrój, lokalizacja, menu, obsługa oraz samo jedzenie,...
~gość
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 marca 2015

bardzo smacznie wątek zamknięty Zaje...pyszne spaghetti ze szpinakiem i lososiem oraz spaghetti z kurkami,...
~nn
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lutego 2015

Rozczarowanie wątek zamknięty O "Manekinie" słyszałem wiele dobrego, ale po kilku wizytach stwierdzam, że...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Idą w ilość, nie w jakość... wątek zamknięty Znam Manekina od kilku lat, było to miejsce gdzie za 20zł można było się...
~Agata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 stycznia 2015

Była klientka wątek zamknięty Kocham Manekiny w Toruniu, ale ten w Gdańsku to pasmo porażek. Po remoncie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 stycznia 2015

klasa! wątek zamknięty Manekin to klasa sama w sobie! pozostałe naleśnikarnie mogą się schować i...
~aniaa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 grudnia 2014

Cudne miejsce. wątek zamknięty Kilka dni temu miałam przyjemność jeść obiad w Manekinie. Piękne świetliste...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 grudnia 2014

Nigdy wiecej wątek zamknięty Lubilam tamtejsze jedzenie. Obsluga zwykle pozostawiala wiele do zyczenia,...
~Lucy
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
335

postów

258

wątków

do góry