Manekin

Naleśnikarnie Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, al. Grunwaldzka 270

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jak zwykle super wątek zamknięty wczoraj byliśmy pierwszy raz od czasu remontu i niestety trochę się...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 listopada 2014

rozczarowanie wątek zamknięty byłam dziś pierwszy raz po remoncie i niestety strasznie się rozczarowałam,...
~basia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 listopada 2014

Bardzo fajna restauracja wątek zamknięty Ceny niziutkie, a jedzenie bardzo dobre. Jedynie na obsluge mozna troche...
~Foult
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 listopada 2014

pysznie. wątek zamknięty zawsze smacznie i nastrojowo. polecam.
~asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 listopada 2014

słabo wątek zamknięty Pojawiliśmy się pierwszy raz po remoncie i zawiedliśmy się. Samo wnętrze nie...
~Avi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 listopada 2014

Gorzej po remoncie.. Brak dawnego uroku i klimatu. wątek zamknięty Przed remontem miejsce miało niepowtarzalny klimat.. Zaś teraz - totalna...
~Arnoldclass
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 listopada 2014

Godny polecenia wątek zamknięty Bywałem już kilkakrotnie - najczęściej zamawiałem naleśnika primavere z...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 października 2014

manekin się popsuł wątek zamknięty Masakra. Kiedyś chodziłam do manekina nawet 2 razy w tygodniu i polecałam...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 września 2014

NIC DO ZARZUCENIA:) wątek zamknięty NIC DO ZARZUCENIA:) no, nic poważnego :) jedyne to długi czas oczekiwania...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 września 2014

NIC DO ZARZUCENIA:) wątek zamknięty no, nic poważnego :) jedyne to długi czas oczekiwania najpierw na kelnerkę,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 września 2014

Smacznie i niedrogo wątek zamknięty Duży plus za smak jeszcze większy za jakość obsługi. Bardzo miłe wrażenie...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lipca 2014

Manekin "trzyma" wysoki poziom wątek zamknięty Z reguły staram się nie oceniać, jednak w tym konkretnym przypadku pokusiłem...
~Erdi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lipca 2014

TRADYCYJNIE PYSZNIE I SYMPATYCZNIE wątek zamknięty Wraz z przyjaciółmi wybraliśmy się kolejny raz do Manekina na obiad. Nasi...
~stały bywalec
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lipca 2014

Szczerze polecam! wątek zamknięty Restauracja Manekin zrobiła na mnie świetne wrażenie, w szczególności miła...
~Rafał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lipca 2014

Wszystko psuje obsługa...niestety wątek zamknięty Byłam częstym gościem Manekina, było wcześniej kilka wpadek ale dzisiejsza to...
~E
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lipca 2014

rozczarowanie wątek zamknięty Czas oczekiwania jest zdecydowanie nie do przyjęcia. Byłam wczoraj z...
~niezadowolona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lipca 2014

zmiany na gorsze wątek zamknięty Drogi menedżerze... Zamiast zmniejszać ilość grzybów w sosie i proporcje...
~Monika
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 czerwca 2014

Rozczarowanie za każdym razem wątek zamknięty Za każdym razem, kiedy chcę Manekinowi dać kolejną szansę, następuje...
~Mimi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 czerwca 2014

Manekin sie zepsul wątek zamknięty Wszystko fajnie , git majonez ale czas oczekiwania na kelnerke i na dania...
~DjGrubaz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 czerwca 2014

Pozytywne Zaskoczenie !! wątek zamknięty Byłem wraz z rodziną na kolacji w Manekinie, muszę Wam powiedzieć, że lokal...
~Alex
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
335

postów

258

wątków

do góry