Manekin

Naleśnikarnie Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, al. Grunwaldzka 270

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo przyjemna Restauracja wątek zamknięty Super!!r byliśmy w sobotę w Manekinie i bardzo nam się podobało wystrój,...
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 maja 2014

Tak sobie. wątek zamknięty Jedzenie oczywiście dobre, ale reszta? Oczekiwania na stolik się...
~BB
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 maja 2014

słabo wątek zamknięty Witam,miałam okazję kilkakrotnie jeść naleśniki w tym miejscu.Nie dość że na...
~Magda
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2014

Manekin- nie polecam wątek zamknięty Czas oczekiwania na stolik 10 min czas oczekiwania na menu 20min czas...
~Wkurzeni i głodni!
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 maja 2014

nie polecam wątek zamknięty Nie wiem czym ludzie się podniecają w tej restauracji. Jedzenie tłuste,...
~Kamila
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2014

nie polecam wątek zamknięty byłam w manekinie 3 razy, za każdym, alby sprawdzić, czy może się nie...
~M
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2014

zawiedzona wątek zamknięty Manekina znamy od 6 lat, za każdym razem kiedy odwiedzają nas znajomi z...
~marta
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 marca 2014

Fatalna obsługa wątek zamknięty Do naleśnikarni wybrałam się po zajęciach wraz z koleżankami i wszystko...
~Studentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 marca 2014

Manekin wątek zamknięty Naleśniki są pyszne, duże i zdecydowanie warte swojej (stosunkowo...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

dobre pyszne wątek zamknięty bywamy co dwa tygodnie, wybieram smak toskanii-pyszota albo eksperymentuję...
~daniel
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

chleb do borowikowej wątek zamknięty zastanawiam się, czy doczekam kiedyś niedzieli, gdy nie zabraknie chleba do...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lutego 2014

Marcin - opinia wątek zamknięty Można powiedzieć,że jestem stalym klientem. To miejsce naprade zasluguje na...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 stycznia 2014

Rozczarowanie wątek zamknięty W ostatni piątek, poczuliśmy głód. Zdecydowaliśmy się odwiedzić Manekina i...
~Młoda
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 października 2013

; ) wątek zamknięty Jedzenie wyśmienite, obsługa pracowita, przy tak dużym ruchu radzą sobie...
~M
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 grudnia 2013

Ja jednak nie polecam... wątek zamknięty Z racji z tego, że rzadko bywamy z mężem w restauracjach postanowiliśmy w...
~rozczarowanaM
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 listopada 2013

Czasem rewelacja, czasem klapa wątek zamknięty W Manekinie bywam kilka razy w miesiącu, bo to przyjemne miejsce. Problemem...
~Dawid
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 października 2013

Mieszne uczucia wątek zamknięty W Manekinie jadam raz na jakiś ponieważ znajduje się tuż przy uniwersytecie i...
~Meg
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 września 2013

Kulinarna rozkosz wątek zamknięty Witam, do Manekina trafiliśmy przypadkowo razem ze znajomymi w...
~Boogie
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 października 2013

Szczerze polecam! wątek zamknięty Do Manekina chodzimy razem z mężem regularnie. Jedzenie idealnie trafia w...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 września 2013

pycha !! wątek zamknięty Obszerne menu, jedzonko smaczne, stosunkowo tanie i co najważniejsze - porcje...
~mniamniam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
335

postów

258

wątków

do góry