Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katastrofa! wątek zamknięty Naciąganie rakiet MASAKRA! Powierzone dwa naciągi na dwie rakiety. EFEKT:...
~MACIEJ
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

..... wątek zamknięty Ludzie! Przecież to jest jakaś...KPINA!!! Przyjezdzam do sklepu o 15:50(nie...
~adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 września 2017

Naciąganie rakiet wątek zamknięty W rakiecie przy założeniu naciągu zrobił 15 błędów w przeplocie, a rakietę...
~Robert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lipca 2017

czego nie ma w decathlonie znajdziesz pewnie w maratonie wątek zamknięty Postanowiłam napisać opinię o sklepie, o którego istnieniu wcześniej nie...
~Flori
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 września 2015

Fajnie, polecam. wątek zamknięty Sklep świetnie wyposażony, zawsze jest dużo ludzi, ale nie ma problemu z...
~Kasia i Jacek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2015

Bardzo zły sklep - nie polecam wątek zamknięty Kupiony rower po 2 tygodniach się psuje , właściciel nie uznaje gwarancji,...
~Gdańszczanie
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 czerwca 2015

Nie polecam serwisu rowerowego wątek zamknięty Przyjechałem zmienić opony, wymiana miała potrwać 20 minut, potrwała 1,5...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 czerwca 2015

wędkarstwo polecam rowery odradzam wątek zamknięty odradzam zakup roweru. Rowery są źle przechowywane, źle przygotowywane do...
~asdf
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 marca 2015

łyżwy wątek zamknięty Sklep jednym slowem godny polecenia :) , obsluga kulturalna i pomocna w...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 listopada 2014

Bardzo fajny sklep! wątek zamknięty Zaczne moze od tego, ze mieszkam i pracuje w Szwecji, a potrzebowalem znalezc...
~Adam K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

najlepszy sklep wędkarski w trójmieście! wątek zamknięty Polecam każdemu wizytę w tym sklepie wędkarskim. Dobrze zaopatrzony,...
~Janusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 stycznia 2014

Byłem wątek zamknięty Byłem w sklepie w ostatni weekend, nie mam żadnych większych zastrzeże. Fakt...
~Marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 czerwca 2013

Zmiany pełną parą :) wątek zamknięty Ostatni raz w sklepie byłem jakiś rok temu - nie miałem powodów do...
~Gała
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 czerwca 2013

Chyba zmiany wątek zamknięty Ostatni raz w sklepie byłem w sierpniu 2012, po tej wizycie postanowiłem już...
~stach
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 maja 2013

Również nie polecam wątek zamknięty pusto w sklepie ale i tak mają klienta w d**** zwolnić obsługę --kolesia z...
~wojtek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 grudnia 2012

najlepszy sklep wędkarski w Trójmieście! wątek zamknięty Chciałbym polecić wszystkim zakupy na dziale wędkarskim w sklepie Maraton....
~Karol
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

Polecam wątek zamknięty Kupowałem w tym sklepie po raz drugi buty trekkingowe. Po raz pierwszy jak...
~Marcin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 grudnia 2011

polecam! wątek zamknięty Byłam w tym sklepie drugi raz i był to kolejny raz kiedy obsługa zaskoczyła...
~ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 czerwca 2011

Bardzo Polecam. wątek zamknięty 2 Maja Miałem urodziny i poszedłem z tatą wybrać sobie rower na prezent....
~stały klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 czerwca 2011

nie polecam!!! wątek zamknięty Obsługa beznadziejna, niekompetenta, nieuprzejma oraz brak jakiejkolwiek...
~bob
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

23

wątków

do góry