OSK ZEBRA

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Królowej Jadwigi 137/D

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jan Popławski. - ocena nowy temat Polecam szkolenie. Dobre, szybkie terminy zajęć praktycznych. Teorię robiłem...
~Jan Popławski.
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 20 marca 2024

Aliaksandra - ocena Pan Jaroslaw to bardzo dobry instruktor. Egzamin zdany za pierwszym razem,...
~Aliaksandra
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 27 lutego 2024

Karolina - opinia wątek zamknięty Chciałam bardzo podziękować za cały kurs teoretyczny, jazdy ( zawsze udało...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 stycznia 2022

Iwonka - opinia wątek zamknięty Polecam i będę polecać . Zebra to dobra lokalizacja oraz przystępna cena...
~Iwonka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 marca 2021

kursantkA - opinia wątek zamknięty Jako osoba posiadające już prawo jazdy ale niejeżdżąca ponad 10 lat, bardzo...
~kursantkA
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 czerwca 2020

Amadeusz. - opinia wątek zamknięty Przede wszystkim plus za materiały do nauki przez internet. Właściwie to...
~Amadeusz.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 maja 2020

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Według mnie bardzo dobra lokalizacja , niezłe wyposażenie, estetycznie w...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty w zebrze zacząłem moje drugie szkolenie na prawo jazdy, czas już bowiem był...
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 stycznia 2020

The best! wątek zamknięty Szkolenie pierwsza klasa. Profesjonalna obsługa w biurze. Na teorii...
~Janka.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 maja 2019

Egzamin zdany za 1 razem wątek zamknięty Bardzo serdecznie chciałbym podziękować za przygotowanie mnie do egzaminu...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

Gorąco polecam! wątek zamknięty Solidne, profesjonalne przygotowanie do egzaminu - wszystko zdane na 100% za...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2018

Pozytywnie wątek zamknięty Przed wyborem kursu trochę się wahałem. Znajomi polecili i mnie zachęcili....
~Bartek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2018

POLECAM! wątek zamknięty Polecam OSK Zebra za profesjonalną naukę zarówno teorii jak i praktyki....
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 grudnia 2017

Polecam!!! wątek zamknięty Szczerze polecam OSK Zebra. Pan Andrzej od teorii bardzo jasno i konkretnie...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2017

Zdałam wątek zamknięty Ta szkoła jest jak egzorcysta - pozbawili mnie fobii. Instruktor Marcin...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 marca 2017

Do przodu wątek zamknięty Powtórki przed egzaminem są fenomenalne, trudno po nich nie zdać egzaminu...
~Korweta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 marca 2017

Super wątek zamknięty Absolutnie mogę polecić szkołę ZEBRA każdej osobie, która chciałaby rozpocząć...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 stycznia 2017

Ukończone, zaliczone. wątek zamknięty Chciałem bardzo podziękować szkole „Zebra”. Zajęcia teoretyczne...
~Jan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 stycznia 2017

Opinia za zdany egzamin wątek zamknięty Egzamin praktyczny zdałem bez większych uwag egzaminatora. Potencjalne trasy...
~Jan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 listopada 2016

Bardzo polecam wątek zamknięty Witam bardzo polecam tą szkole Pan Andrzej instruktor od teorii bardzo...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
65

postów

61

wątków

do góry