Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Margo- POLECAM wątek zamknięty W piątek odebraliśmy swojego nowego Hyundai I20. Wszystko było ok....
~rodzinka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 września 2015

Margo - firma gdzie ceni sie zysk a nie prawo i bezpieczeństwo klienta wątek zamknięty 5-letnia gwarancja bez limitu przesądziła o zakupie Hyundaia i10. Niestety...
~nigdy wiecej margo
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 września 2015

MARGO - firma gdzie zysk ma wieksza wartość nżz życie klienta wątek zamknięty 5-letnia gwarancja bez limitu przesądziła o zakupie Hyundai'a i10. Niestety...
~nigdywiecejMargo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 września 2015

Akcesoria z Allego...... wątek zamknięty Kupuję nowy samochód z salonu, sprzedawca standardowo oferuje 'za darmo'...
~PP
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 lipca 2013

Zakup Hyundaia ix35 1.6 benzyna wątek zamknięty W dniu 13.11.2013 odebrałam samochód Hyundai ix 35 1.6 b. zakupiony w salonie...
~Elżbieta Jurkiewicz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 listopada 2013

Margo – jak stracić dobrą opinię wątek zamknięty Przeszło trzy lata użytkowaliśmy w firmie Hyundaia Getza – kupiony w...
~Piotr Beszczyński
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 maja 2012

HYUNDAI MARGO POLECAM wątek zamknięty Witam, Kupiłem w styczniu ix20 w salonie w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej...
~Henryk
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2011

Karol - opinia wątek zamknięty Witam, Kupiłem w marcu ix35. Bardzo rzeczowa i fachowa obsługa. Polecam w...
~Karol
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 marca 2013

Serwis Hyundai - Nad Jarem wątek zamknięty Zamkneli serwis KMJ Kaszubowscy.Umowilam sie wiec na serwis roczny w...
~Krystyna B.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 stycznia 2013

TRAGEDIA!!!!! we wszystkich oszarach działalności dealera wątek zamknięty MARGO TRAGEDIA: 1/ planowałem zakup samochodu Mitsubishi L200, wiec...
~Użytkownik L200
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 stycznia 2009

I-30 wątek zamknięty Witam, we wrześniu zakupiłem Hyundai-a IX-35 w salonie w Gdańsku przy ul....
~R
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 listopada 2011

Ix20 wątek zamknięty Ja również polecam salon Margo. Od tygodnia jestem szczęśliwą posiadaczką...
~~m~
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 listopada 2011

IX20 wątek zamknięty Niedawno kupiliśmy nowy samochód w salonie, tak powinna wyglądać obsługa,...
~B
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2011

MB - opinia wątek zamknięty Polecam serwis oraz sklep, bez problemu można dostać części do starych modeli...
~MB
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 września 2010

Fachowa obsługa wątek zamknięty Polecam wszystkim zakup w tym salonie. Bardzo mile zaskoczyło mnie podejście...
~Waldek
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 czerwca 2009

Salon Grunwaldzka wątek zamknięty Ogolnie jestem zadowolony z obsługi szczegolnie pana Landowskiego,propozycji...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 czerwca 2010

GORĄCO POLECAM !!! wątek zamknięty WITAM ! MAM CAŁKIEM INNE ZDANIE CO DO SERWISU NIŻ MÓJ PRZEDMÓWCA ! BYŁEM NA...
~SAHALIM
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 stycznia 2010

Salon i serwis, dwa oblicza Margo. wątek zamknięty Witam, Zakupiłem u nich auto jakieś 3 lata temu. W salonie osługa...
~Właściel Outlander-a i Lancera
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 grudnia 2009

Sebastian Jankowiak - opinia wątek zamknięty Serwis godny polecenia, bardzo miła i konkretna obsługa.
~Sebastian Jankowiak
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 lipca 2009

ok wątek zamknięty nie mam uwag, wszystko ok, sprawnie, miła obsługa
~Anna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
57

postów

42

wątków

do góry