MARGO Deweloper

Deweloperzy

Pępowo, Natura Park 4/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
NOWA OSOWA wątek zamknięty Czytam i nie wierzę.W 2015 r. zakupiłam mieszkanie, typowo pod wynajem....
~NOWA OSOWA
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 października 2016

BRAK PROFESJONALIZMU!!!! wątek zamknięty Nie polecam. Nieprofesjonalna obsługa, kiepska jakość wykonania,...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

Jantarowa wątek zamknięty Woda z ulicy leje się do hal garażowych. Kafle z balkonów odpadają. Barierki...
~Dżena
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 marca 2015

margo deweloper wątek zamknięty nie polecam , nie wykańczają bloków do końca klatki nie pomalowane...
~ja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

Mieszkanie w Jasień Parku wątek zamknięty Wybraliśmy z mężem mieszkanie w Jasień Parku, osiedle kameralne, widać ładne...
~Lill
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2015

UNIKAĆ JAK OGNIA wątek zamknięty Kupiłem mieszkanie na Nowej Osowej, bo była w miarę dobra cena, odpowiadała...
~Anonim
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

Nie polecam. wątek zamknięty Niestety nie mogę dodać pozytywnej opinii na temat Firmy Margo. Kupując...
~Ja28
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2015

Zadowolona wątek zamknięty Jestem mieszkanką osiedla Nowa Osowa. Ogólnie wraz z mężem jesteśmy...
~KaTe
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 maja 2015

Porażka wątek zamknięty Osiedle Janarowe - jakość pozostawia wiele do życzenia. Deweloper nie czuł...
~Justyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2015

Nowa Osowa wątek zamknięty Spore opóźnienie, mieszkanie w standardzie pod klucz - naprawdę bardzo dużo...
~Siwy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 stycznia 2015

Jasień Park Gabrysiak wątek zamknięty Polecam dewelopera, korzystaliśmy z usług notariusza którego zaproponował...
~Krzysiek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 grudnia 2014

Mieszkaniec Nowej Osowy wątek zamknięty Zakupiłam mieszkanie na osiedlu Nowa OSOWA,do czasu podpisania umowy...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 listopada 2014

Nowa Osowa Polecam:) wątek zamknięty Kupiliśmy mieszkanie na osiedlu Nowa Osowa. Opóźnienie było minimalne, z...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 listopada 2014

Nie polecam!!! wątek zamknięty Mieszkania Nowa Osowa sa w tragicznym stanie. W kazdym mieszkaniu jest grzyb,...
~Życzliwy dla nowych mieszkańców
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lipca 2014

Nowa Osowa wątek zamknięty Kupiłem mieszkanie dla syna na Osowie i jestem naprawdę zadowolony. Obsługa...
~Krzysztof
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 września 2014

KAMIENICZKI NAD JEZIOREM wątek zamknięty Przypadkiem skorzystałam z dni otwartych w lipcu 2012, wówczas zwiedziłam...
~Iwona
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2013

Margo PB - papraki jakich świat nie wiedział wątek zamknięty Szczerze nie wiem od czego zacząć, bo książkę można by napisać na temat tego...
~Elek
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 czerwca 2011

ŻENDA wątek zamknięty Witam Stanowczo nie polecam tego dewelopera, poniewaz: -spore opoznienie w...
~Mieszkaniec osiedla Jasien Park
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 marca 2014

SZCZERZE ODRADZAM wątek zamknięty Jeżeli nie macie problemów, a chcecie je mieć kupcie mieszkanie w margo....
~KLIENT- NIESTETY
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2012

JAK BEZPIECZNIE KUPIĆ MIESZKANIE - JASIEŃ PARK ?? wątek zamknięty Witam, Jestem zdecydowany na zakup mieszkania na JP od tego dewelopera,...
~Minju
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
140

postów

64

wątków

do góry