MARGO Deweloper

Deweloperzy

Pępowo, Natura Park 4/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ŚCIEMA! wątek zamknięty Drogie MARGO Skoro już oceniacie się jako zadowoleni klienci to róbcie to na...
~:)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 grudnia 2013

MY JESTEŚMY ZADOWOLENI wątek zamknięty W ubiegłym roku kupiłam mieszkanie na Jasień Parku. Pan w dziale sprzedaży...
~asia$marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 listopada 2013

MARGO ZNÓW OSZUKUJE wątek zamknięty Oszuści z mARGO znów pokazali, jak ordynarnie można się zachować wobec...
~wqrwiony
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 października 2013

UWAGA NA TEGO DEWELOPERA! wątek zamknięty Kupiłem mieszkanie na Jasień Park, nowe osiedle sprzedawane jako blok z...
~piasek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 czerwca 2013

Mieszkanie na Jasień Parku wątek zamknięty W ubiegłym roku kupiłem mieszkanie w Jasień Parku w promocji POD KLUCZ w...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 czerwca 2013

POLECAM wątek zamknięty Solidny Developer, fachowa obsługa. Z dokonanego wyboru jestem bardzo zadowolona
~Beata Bigus
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 października 2011

Polecam wątek zamknięty Oglądalismy osiedle Jasien Park w Gdansku, budynki estetyczne, jasne i przede...
~JP
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lutego 2013

super oferta, bardzo fajna obsługa! wątek zamknięty kupiliśmy mieszkanko, odebraliśmy - bez problemów. Polecam wszystkim przemiłe...
~Jola
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 listopada 2010

Polecam wątek zamknięty Razem z mężem kupiliśmy mieszkanie w Jasień Parku. Jestem bardzo zadowolona....
~smoczusik
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2012

JASIEŃ PARK - GDAŃSK wątek zamknięty ZAKUPIŁAM MIESZKANIE NA JASIEŃ PARKU, NIE MA ZASTRZEŻEŃ NA DZIEŃ DZISIEJSZY...
~IZA
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 maja 2012

margo to paranoja !!!! wątek zamknięty Mam nie przyjemność pracować w tak zwanym "apartamętowcu" i to co tam się...
~rysiek
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 grudnia 2009

Margo Fan wątek zamknięty Ludzie przecież to przechodzi ludzkie pojęcie co Margo sobie wyobraża i ile...
~Margo Fan
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2007

Amatorska obsługa wątek zamknięty Potwierdzam, że Pani odpowiedzialna za inwestycje Jasień Park kompletnie nie...
~kient
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lutego 2012

Filip - opinia wątek zamknięty Kupiłem od MARGO mieszkanie pod wynajem w budynku Ambasador w Gdańsku...
~Filip
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 października 2011

Dobry Developer wątek zamknięty Kupiłam mieszkanie od MARGO w 2010 r. i jestem bardzo zadowolona. Obsługa...
~Helena
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 października 2011

A obecnie??? wątek zamknięty Witam, własnie zastanawiam się nad podpisaniem umowy z Margo, w zasadzie to...
~anula
8

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 marca 2012

BRAK PROFESJONALIZMU wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam, chcę ostrzec przed nieprofesjonalną firmą. Po 1...
~Konrad
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 października 2011

1,5 roku to wystarczający czas by wyrobić sobie opinie wątek zamknięty Zdjęcia w folderze piekne, obsługa przedsprzedażna poprana. po podpisaniu...
~niestety klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 października 2011

Tandeta wątek zamknięty Właśnie po raz kolejny zmuszony jestem do wynajęcia ekipy remontowej do...
~Dariusz Glugla
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2010

PB Margo - Masakra Arogancja wątek zamknięty Na podstawie własnego doświadczenia przyszłym klientom PB Margo chciałabym...
~kajetan
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
140

postów

64

wątków

do góry