Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karolina - opinia Serdecznie polecam. Synek chodzi na zajęcia pływania już drugi rok i jesteśmy...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 października 2022

Alina - opinia Piękny basen po remoncie, fajna i profesjonalna obsługa. Polecam tamtejszą...
~Alina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 października 2022

Hania - opinia Fantastyczne miejsce, super atmosfera. Dużo sprzętu i miejsca na siłowni w...
~Hania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 października 2022

Tomasz - opinia wątek zamknięty Totalny brak profesjonalizmu, personel nie zajmuje się niczym innym jak...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 lutego 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce polecam serdecznie
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 stycznia 2021

Bozka - opinia wątek zamknięty Moja Marina. Nie mogę się doczekać kiedy Cię otworzą. Będziesz piękna bo po...
~Bozka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 maja 2020

Super... zdecydowanie polecam wątek zamknięty Niczego tutaj nie brakuje i zadziwiające są negatywne opinie! Hotel, zatem i...
~Barbara
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 maja 2019

Miejsce z klimatem! Polecam. wątek zamknięty Marina Wellness nie jest dla każdego. Jeśli chcesz zabłysnąć nową parą...
~Marlena
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 stycznia 2018

Dramat lat 90 wątek zamknięty Dziwie się ludziom, którzy oceniają ten obiekt pozytywnie. Brak mi słów w...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 listopada 2017

ceny z Novotelu, prysznice z PRLu wątek zamknięty Mam zarówno pochwałę jak i zastrzeżenia. Bardzo życzliwa i pomocna obsługa na...
~m.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 września 2017

Jak za 90 lat wątek zamknięty Przestarzały sprzęt, zero klimy i brudno.
~TZ
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 maja 2017

Petarda ! wątek zamknięty W końcu idealna siłownia dla mnie. Jedno z niewielu miejsc z tak pozytywną...
~Paulina Cz.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 stycznia 2017

Polecam! wątek zamknięty Miejsce przystosowane zarówno na mocny trening jak i na relaks. Każdy moze...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 stycznia 2017

Spodziewałam się czegoś bardziej na poziomie wątek zamknięty Oceniam basen i strefę saun. Basen niewielki, wyłożony ceratą przypominającą...
~Kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 października 2016

Rewelacja wątek zamknięty Świetne miejsce zarówno do tego, aby się zrelaksować jak i na ostry trening....
~mrt
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 września 2016

Super wątek zamknięty Siłownia posiada wszystko co jest potrzebne, plus miła atmosfera
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 września 2016

Najlepiej ! wątek zamknięty Świetne miejsce gdzie w przyjemnej wręcz domowej atmosferze zrobisz swój...
~Anka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 września 2016

Świetne miejsce na trening wątek zamknięty Rewelacyjni trenerzy i przyjacielska atmosfera. W trakcie treningu cross-fit...
~Maks
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2016

Aquaaerobik wątek zamknięty Po zamknięciu basenu na Starcie, udałam się do Mariny. Po zapewnieniach pani,...
~Danka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lipca 2016

AMATORZY wątek zamknięty Przyszłam pierwszy raz do klubu o czym poinformowałam recepcjonistkę, która...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry