Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Woda LODOWATA wątek zamknięty Poszliśmy na Basen z dzieckiem (4 lata). Woda była tak lodowata, że po ok 10...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2016

Profesjonalizm !!! wątek zamknięty Wykwalifikowani instruktorzy, obsługa na bardzo wysokim poziomie, wszystko w...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

BRAWO !! widać zmiany wątek zamknięty korzystam z tego basenu od kilku lat, jestem pod wielki wrażeniem zmian jakie...
~K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 października 2015

CrossBox Marina - serce crossfitu w Trójmieście! wątek zamknięty Marina to godne polecenia miejsca. Centrum sportu i rekreacji, gdzie w...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 października 2015

Świetne miejsce! wątek zamknięty To miejsce tworzą ludzie! Fantastyczna atmosfera i najlepsza pod słońcem...
~DZ
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 października 2015

Siłownia+sauny+basen wątek zamknięty Ocena średnia 5. Zazwyczaj korzystam z siłowni i sauny. Od dłuższego czasu...
~cdryh
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 października 2015

Polecam wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera. Profesjonalna i wykwalifikowana obsługa. Obiekt ten...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 września 2015

Relax, przyjemna atmosfera i super obsługa! wątek zamknięty Dawno już nie miałam okazji skorzystać z tak kameralnego basenu, dobrze...
~Kamila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 września 2015

Pozytywnie :) wątek zamknięty Miła atmosfera, sympatyczna i pomocna obsługa. Jak najbardziej polecam :)
~Aneta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lipca 2015

totalna porażka wątek zamknięty Zacznijmy od wejścia do basenu, nic nie zarzucam, bo to tylko przedsmak...
~illuminati
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2015

Ferie w Marina Wellness wątek zamknięty od 5 lat spędzamy ferie w Sopocie i odwiedzamy Marine. Od 3 lat duże zmiany,...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

Przesympatycznie wątek zamknięty Obsługa przesympatyczna. Nawet telefony odbiera roześmiana, sympatyczna Pani...
~Gdańszczanin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2014

coraz gorzej wątek zamknięty Bywam tam od dłuższego czasu i to co się tam dzieje przyprawia mnie o zawrót...
~niron
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 czerwca 2014

Przesympatyczne dziewczyny na recpecji wątek zamknięty Gościnnie korzystałem z usług Marina Wellness i jestem bardzo pozytywnie...
~Gość
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 maja 2014

Cudowna Obsługa wątek zamknięty Jestem pod dużym wrażeniem osób, które pracują w tym miejscu. Zawsze chętne...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 marca 2014

~sensej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 marca 2014

Polecam! wątek zamknięty Marina Wellness w Jelitkowie: polecam wszystkim, po pierwsze dobra cena, po...
~Basia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 marca 2014

Na plus.! wątek zamknięty Podczas ostatniej mojej wizyty w marinie dość pozytywnie się zaskoczyłam,...
~Beti
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lutego 2014

dużo nowego sprzętu na siłowni wątek zamknięty Jestem miło zaskoczona zmianą w Marinie. Ostatnio duże zmiany na siłowni :...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lutego 2014

Na plus to tylko cena 20 zl ! wątek zamknięty Cala reszta to porazka. Basen ma moze 10 na 8m a w nim ze 20 osob z...
~Czesiek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry