Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo fajne miejsce,godne polecenia! wątek zamknięty Byłam klientem tego miejsca od lat, nietety miejsce z biegiem czasu zmieniało...
~Miagii
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 stycznia 2014

zimna woda wątek zamknięty Bardzo duży minus - zimna woda. W ostatnim czasie bardzo często woda nie ma...
~stały klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 stycznia 2014

Podziękowania Dla gości wątek zamknięty Bardzo miło nam czytać takie opinie. Powoli pracujemy nad zamianą wizerunku...
~Marina Wellness Center
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 lipca 2013

Polecam!!! wątek zamknięty Gorąco polecam zajęcia aqua aerobiku!!! Regularnie uczęszczam na nie i zawsze...
~Marzena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lipca 2013

BASEN wątek zamknięty Witam plywam na tym basenie juz 18 lat z przerwami ,ostatni powrociłam...
~Anna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lipca 2012

kilka słów o siłowni wątek zamknięty Siłownia mogłaby być naprawdę niezła gdyby zmienić kilka rzeczy. Wyrzucić...
~blob
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 maja 2013

Recepcja przy basenie wątek zamknięty Mlode dzięwczeta są bardzo miłe i uprzejme za wyjątkiem jednej gruboskórnej,...
~podpowiedź dla dobra firmy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2013

brak informacji wątek zamknięty Dziś postanowiłam zabrać rodzinę na basen, zadzwoniłam czy ceny na stronie są...
~JAGA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 stycznia 2013

Zmiana na lepsze wątek zamknięty Chyba już znalazłem basen dla siebie. Myślałem ,że cena 20 zł za cały dzień...
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 listopada 2012

Widać poprawę wątek zamknięty Podobno od niedawna zmienił się właściciel. Wydaje mi się, że wszystko idzie...
~mario
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 listopada 2012

Stan czystości pozostawia wiele do życzenia wątek zamknięty Zastanawia mnie czy ktoś na bieżąco dogląda i sprząta obiekt: butelki z...
~sea
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 listopada 2012

ne z dziećm wątek zamknięty Mimo że istnieje wydzielona strefa dla dzieci w basenie to jednak w...
~Lili
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 października 2012

omijać z daleka wątek zamknięty Siłownia to za dużo powiedziane (wszystko co się tam znajduje zmieści się w...
~piotr
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 maja 2012

Masaż wątek zamknięty Sam masaż wykonany supeł nie mam zastrzeżeń, natomiast w firmie chyba jest...
~nieznany
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2012

Porazka wątek zamknięty Smród , smród i jeszcze raz smród w saunie i na basenie. Byłam dziś i to...
~Iwona
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2012

Bardzo przyjazne miejsce. wątek zamknięty Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy poszukują miejsca do swobodnej...
~Mąż i ojciec
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 maja 2012

A ja polecam! wątek zamknięty Na basen chodziłam od stycznia do kwietnia. W tym czasie zdarzyło się tylko...
~Beata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 maja 2012

Dobrze, ale szału nie ma. wątek zamknięty Basen, szatnie, obiet schludny, czysty-wszystko jest ok. Basen nie jest duży,...
~S.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2012

Polecam!! wątek zamknięty Na Marinie jesteśmy stałymi bywalcami z żoną i dziećmi. Woda zawsze jest...
~Maciek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2012

Zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Marina Wellness Center wypuściła masę grouponów i tym samym na basenie jest...
~KW
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry