Eastend

Obuwie

Gdańsk, al. Grunwaldzka 569

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
REKLAMACJE to skandal!!! wątek zamknięty Czy markowe buty buty kupione za 450zł mogę przerywać się w kilku miejscach...
~tomek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 grudnia 2011

100% POZYTYW! wątek zamknięty Sklep jest rewelacyjny! Teraz mogę robić zakupy nie wychodząc z domu i być...
~Daria
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 grudnia 2011

Polecam wątek zamknięty Wielki pozytyw dla tego sklepu, zamówiłem buty Lacoste, doszły do mnie już na...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 listopada 2011

POLECAM!!! wątek zamknięty Polecam sklep eastend.pl, towar 100% zgodny z opisem oraz zdjęciami na...
~Żarówek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 listopada 2011

Błyskawicznie wątek zamknięty MNIEJ NIŻ 24 godziny czekałem na paczkę z butami. Idealnie zgrałem się z...
~Thaddeus701
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 listopada 2011

WSZYSTKO SUPER! wątek zamknięty Zamówiłam miesiąc temu nowe Vansy na zimę. Buty dotarły po 2...
~Nikola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 listopada 2011

Najlepszy markowy sklep z obuwiem sportowym wątek zamknięty Najlepszy markowy sklep z obuwiem sportowym. Zamówiłem buty w poniedziałek a...
~Krystian
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2011

BUTY DO SZAFKI ! wątek zamknięty Wszystkim reklamującym buty współczuję! Zużywanie się obuwia jest rzeczą...
~tomasz
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 września 2011

ŻENADA! wątek zamknięty Towar wygląda na drugi gatunek!! CIĘŻKO JEST DOPROSIĆ SIĘ O ROZMOWĘ Z KIMŚ...
~colakao
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 listopada 2011

Ostrzegam i nie polecam wątek zamknięty Zakupiłem buty nike air max, które po 2 miesiącach pękły w szwie a podeszwa...
~roland
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 czerwca 2011

BRAK ZADOWOLENIA wątek zamknięty Zakupiłam buciki po przez allegro. Przyszły o nr za duże mniejszych nie...
~kubcia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 maja 2011

SPOKO wątek zamknięty Ja tam uważam, że są spoko
~Tomek Rój
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 marca 2011

buty wątek zamknięty Obuwie, niby pierwsza klasa, a nie dość, że zwykłe buty psują się po nie...
~Natalii
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 stycznia 2011

Wracając do reklamacji. wątek zamknięty Zgodnie z praktyką lekceważenia klienta sklep nie zgadza się na...
~Kamil
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry