Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gorąco polecam! wątek zamknięty Zawsze bardzo sympatycznie a przede wszystkim profesjonalnie. Polecam...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 lipca 2018

wyjatkowe doswiadczenie wątek zamknięty goraco polecam! bardzo uprzejma i profesjonalna obsluga, mile wnetrze. sam...
~Emila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 maja 2018

bosko wątek zamknięty super masaż i wspaniały relax w saunie japońskiej
~Elwira i Marta
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

NIkt mi tak nie pomógł, dziękuję wątek zamknięty Fantastyczne miejsce, sauna japońska, masaż i akupunktura w jednym miejscu....
~Wojciech
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2017

Rewelacja wątek zamknięty Najlepszy masaż na którym byłem w życiu. Cały seans na kamiennym ciepłym...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2017

Polecam ! wątek zamknięty Trafilam w to miejsce dosc przypadkiem z bolem kregoslupa. Wystarczyl jeden...
~Monikaaaa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2017

Profesjonalnie i skutecznie wątek zamknięty Niesamowite doznanie masażu na ciepłym, kamiennym łóżku. Pani Agata to...
~D.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 grudnia 2016

Gorąco polecam! wątek zamknięty Był to najlepszy masaż na jakim byłam. Na pewno tam wrócę. Cudowny relaks dla...
~A.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2016

wspaniały relaks i wlasciwosi lecznicze sauny Ganbanyoku wątek zamknięty Gorąco polecam skorzystanie z masażu wykonanym przez p. Agatę. Kamienne łóżko...
~grazyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2016

Wyśmienicie wątek zamknięty Gorąco polecam i zachęcam do skorzystania. Miła atmosfera i profesjonalna...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 stycznia 2016

Polecam masaż klasyczny wątek zamknięty Gorąco polecam skorzystanie z masażu wykonanym przez p. Agatę. Kamienne łóżko...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 listopada 2015

wspaniały relaks wątek zamknięty Masaż relaksujący w połączeniu z sauną japońską to idealne rozwiązanie dla...
~Milena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 listopada 2015

Zadowolony wątek zamknięty Mam problemy z bólami korzonkowymi. Czasem mniejsze, czasami bardzo poważne....
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 września 2015

:) wątek zamknięty najlepszy masaż na jakim byłam! na pewno wrócę.
~K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 września 2015

Totalnie profesjonalne i indywidualne podejście wątek zamknięty Dzisiaj miałem okazję skorzystać z masażu relaksacyjnego na gorącej płycie...
~Jacek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2015

GORĄCO POLECAM wątek zamknięty Zanim udałam się do Pani Agaty Orłowskiej poczytałam opinie na Jej temat. Są...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

Gorąco Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo wdzięczny Pani Agacie, za ogrom pracy, jaki włożyła by ból...
~Tomek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 maja 2015

Gorąco Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo wdzięczny Pani Agacie, za ogrom pracy, jaki włożyła by ból...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 maja 2015

RE-WE-LA-CJA wątek zamknięty Fantastyczna obsługa, masaż wykonany tak, że Klienci są zadowoleni i na pewno...
~Arek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2015

Rewelacja! wątek zamknięty Pani Agata-profesjonalistka oraz cudowna kobietka! Szczerze polecam, sauna...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry