Masters of Bartenders

Kursy zawodowe

Gdańsk, Zakopiańska 13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam ! wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić kurs barmański w Masters of Bartenders....
~Martyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 października 2019

Najlepsi wątek zamknięty Polecam po stokroć. Uczestniczyłam w dwóch kursach organizowanych przez...
~Martyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 października 2019

Kurs Barmański wątek zamknięty W 100% mogę polecić Kurs Barmański organizowany przez Masters of Bartenders....
~Dawid
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 października 2019

Iza - opinia wątek zamknięty Duża dawka profesjonalnej wiedzy i praktyki, a przy tym sporo dobrej zabawy,...
~Iza
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 października 2019

kurs barmański wątek zamknięty wszystko się zgadzało, intensywnie (sobota i niedziela), ale świetnie podane,...
~piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 lipca 2019

Jakub - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam. Na zajęciach panuje super atmosfera, wiedza bardzo...
~Jakub
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 czerwca 2019

- opinia wątek zamknięty Na poczatku nie bylem do konca przekonany, czy warto isc na jakikolwiek kurs,...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 maja 2019

- opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z zakupionego kursu. Ciekawie przedstawiona teoria,...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 maja 2019

Świetna zabawa wątek zamknięty W kursie brałem udział tylko dla siebie i dla przyjemności, naprawdę świetna...
~Adam
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 lutego 2019

Kurs barmański wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z kursy. Bez zbędnego nadmiaru teorii, tylko rzeczy...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 stycznia 2019

kurs baristyczny wątek zamknięty Kompleksowe omówienie wszystkich działów z programu. Teoria przekazywana w...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 stycznia 2019

Kurs baristyczny wątek zamknięty Zajęcia poprowadzone profesjonalnie i z klasą, świetnie przekazana wiedza,...
~Wiola Sasko
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 grudnia 2018

Świetny kurs! wątek zamknięty Wszystko od podstaw klarownie wytlumaczone i przećwiczone, pełne wyposażenie...
~Tomek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 września 2018

Warto wątek zamknięty Świetny kurs! 3 dni intensywnej nauki, sporo teorii przedstawionej w bardzo...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 września 2018

Szczerze polecam wątek zamknięty Kurs przeprowadzony mega profesjonalnie. Znakomicie wyposażony bar, wiele...
~Kursant
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 września 2018

:) wątek zamknięty Bardzo dobry kurs, wprowadzający w świat barmański. Cięty, wymagający...
~Filip
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 września 2018

Polecam wszystkim wątek zamknięty Na początku sierpnia brałam udział w kursie barmańskim, nigdy wcześniej nie...
~Grusix
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2018

Ekstra przygoda wątek zamknięty Prowadzenie, harmonogram zajęć i sposób, w jaki zostały przeprowadzone...
~Kasia BF
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2018

Bardzo dobry kurs, polecam. wątek zamknięty Polecam kurs każdemu kto chciałby rozpocząć przygodę z barmaństwem. Zajęcia...
~Patryk
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lipca 2018

Super!!! wątek zamknięty Skończyłem wczoraj kurs barmański:) Zajecia byly prowadzone rewelacyjnie:)...
~Dawid
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry