Masters of Bartenders

Kursy zawodowe

Gdańsk, Zakopiańska 13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wszystkim wątek zamknięty Kurs profesjonalny, prowadzony przez osobę pracującą w zawodzie i...
~Andre
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 października 2012

POLECAM! POLECAM! POLECAM! wątek zamknięty Polecać będę zawsze i wszędzie.Kurs rzeczywiście przygotowany jest w...
~AGATA P.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2012

Kurs Rewelacja wątek zamknięty Odbyłem kurs w dniach 14-16.08, kurs był rewelacyjny, świetna atmosfera, duża...
~Filip
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2012

rewelacja wątek zamknięty Szukając szkolenia barmańskiego zaglądałem pod różne adresy internetowe i...
~D.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2012

korzyści z kursu;) wątek zamknięty Witam! W marcu tego roku zrobiłem kurs barmański w szkole Masters of...
~Tomasz Bartosik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

Rafal A. - opinia wątek zamknięty Ten kurs to cos wiecej niz zwykly kurs. Fantastyczna atmosfera odbiegajaca od...
~Rafal A.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lutego 2012

super sprawa wątek zamknięty Ten kurs to super sprawa! Jest krótki ale można się nauczyć bardzo dużo. nie...
~Jaho
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

A. :) - opinia wątek zamknięty Jak moi poprzednicy - polecam kurs zarówno dla początkujących jak i dla tych,...
~A. :)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lutego 2012

bomba :) wątek zamknięty Polecam gorąco szkolenie, jest prowadzone w bezstresowej atmosferze, teoria...
~Agatha
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lutego 2012

6+ wątek zamknięty Ja również podpisuję się pod poprzednimi opiniamii. Uczestniczyłam w...
~Martusia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lutego 2012

Diaz - opinia wątek zamknięty podpisuje sie pod kolegą/kolezanką:) byłem uczestnikiem listopadowego kursu i...
~Diaz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 listopada 2011

rewelacja wątek zamknięty ludzie zapisujcie sie na kurs - prowadzacy super, bardzo rzetelny, stawia na...
~klo
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry