Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kupiłam karnet 3-mies i kupuje następny! wątek zamknięty Bardzo fajna atmosfera, klub nie przepełniony, dużo usług, duży plus że tylko...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2013

Zrażona - opinia wątek zamknięty Proszę uważać na oferty wystawiane na Gruper-ze gdyż są ustawione na minimum...
~Zrażona
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lipca 2013

siłownia zrobiona z mieszkania, stare sprzęty, mało miejsca, brudno, niesympatyczny właściciel wątek zamknięty Kupiłam najdroższy karnet - 220 zł - niby "open" - cena taka wysoka bo ponąć...
~Alicjia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lipca 2010

Super miejsce wątek zamknięty Plus bo tylko dla kobiet - nie muszę się krępować. Sporo ciekawych zajęć,...
~Lilka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 listopada 2012

Świetna siłownia dla kobiet wątek zamknięty W Matrixie byłam po raz pierwszy i bardzo mi się podobało. Klimat i wystrój...
~Alicja
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 marca 2011

Brakuje konkurencji wątek zamknięty Klub istnieje od lat, ale niewiele sie w nim zmienia. Ostatnio kupili pare...
~Aga
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lipca 2011

aśka - opinia wątek zamknięty Zaczęłam korzystać z tej siłowni w 2010 r. Od tamtego czasu dużo się w niej...
~aśka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lipca 2011

Brakuje konkurencji wątek zamknięty Klub istnieje od lat, ale niewiele sie w nim zmienia. Ostatnio kupili pare...
~Aga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lipca 2011

Bogato wyposażony klub z miłą obsługą wątek zamknięty Chodzę od paru miesięcy i widać że klub cały czas się rozwija a właściciel...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 czerwca 2011

może być wątek zamknięty ciasno jednak, poupychane sprzęty na maksa. szatnia tragiczna. Duży plus, że...
~s
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 czerwca 2011

polecam! wątek zamknięty Siłowania Matrix Lady Fitness jest naprawdę idealnym miejscem dla każdej...
~Olga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 maja 2011

Bardzo udana przebudowa klubu!! POLECAM! wątek zamknięty Ostatnio po 2 letniej przerwie przyszłam do klubu i jestem bardzo mile...
~Marietta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 maja 2011

Naprawdę polecam!!! wątek zamknięty Nie sądziłam ze w tak małym klubie może być tak szeroka oferta!!! Kameralna...
~Stała Klientka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 listopada 2010

Ja jestem zadowolona wątek zamknięty Przeczytałam poniższe opinie i wydaje mi się, że panie trochę przesadzają....
~Gosia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 lutego 2010

hmmm, wątek zamknięty pani Justyna nie odpowiada za stan łazienek, sauny itp..., jak ją znam...
~milupa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 grudnia 2009

złe traktowanie klijenta wątek zamknięty Klub z dnia na dzień upada.... po 1 co rusz zmieniają się godziny zajęć,...
~Asia
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 października 2009

były fajne trenerki wątek zamknięty dokładnie...były fajne trenerki, które dawały naprawdę suuuuper wycisk!!!...
~beata
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 października 2009

byl sobie klub wątek zamknięty Był świetny klub, z miłą atmosferą profesjonalnymi, sympatycznymi trenerkami,...
~stala klientka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 października 2009

Super klub!! wątek zamknięty Goraco polecam, bo jest to klub dla tych dziewczyn i kobiet (rozpiętość...
~miss
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 lipca 2009

Oszustwo z karnetem open wątek zamknięty ja również zostałam oszukana,mówiono mi w recepcji że karnet za 140pln jest...
~Anka06
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
61

postów

54

wątków

do góry