Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
skuteczna rehabilitacja wątek zamknięty Bardzo polecam ze względu na skuteczne leczenie prowadzone przez zespół...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 listopada 2017

Pacjentka wątek zamknięty Korzystałam z usług tej rehabilitacji, ogólnie jestem zadowolona.Trochę...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 listopada 2017

zadowolona klientka wątek zamknięty Korzystałam z rehabilitacji. Polecam z czystym sumieniem.
~klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 listopada 2017

ocena rehabilitacji wątek zamknięty Miła obsługa,dobrzy fachowcy,rehabilitacja przebiega bez zastrzeżeń. Polecam.
~Teresa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 listopada 2017

Polecam wątek zamknięty Witam, serdecznie polecam. Fachowa, w pełni profesjonalna i bardzo miła...
~J.T.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

Ocena usług wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam Centrum Med-Red, nie po raz pierwszy korzystam z ich...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 września 2017

polecam wątek zamknięty Polecam - treściwie i kompetentnie. Widoczne efekty juz po kilku...
~L.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2017

ocena uslug rehab-terapeut. wątek zamknięty Korzystalem z pomocy terapeutycznej w klinice Med-Reh 20 razy (maj, czerwiec...
~Mikael Foxenius
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

Podzękowania wątek zamknięty Dzień dobry, jestem po 2 tygodniowej rehabilitacji po zabiegu artroskopii...
~Rdaek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 czerwca 2017

Polecam. Bardzo. wątek zamknięty Jestem pod OGROMNYM wrażeniem wiedzy Pani Klaudii. Nigdy wcześniej nie...
~Bartek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2017

Nie chce się wychodzić po zabiegu wątek zamknięty Jestem klientem Centrum Med-Reh od kilku miesięcy. Szybka i miła obsługa,...
~zbyszek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2017

Ośrodek godny polecenia wątek zamknięty Bardzo polecam ośrodek Med-Reh. Rehabilitanci wykazują się profesjonalizmem i...
~Maria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 marca 2017

~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 stycznia 2017

CREME DE LA CREME wątek zamknięty Serdecznie dziekuje za profesjonalne podejscie do pacjenta. Od pierwszej...
~Wieslaw
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 listopada 2016

Pełny profesjonalizm wątek zamknięty Dziękuję miłej fizjoterapeutce ( niestety nie znam imienia ) która w ciągu...
~Alan Bolon z UK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lipca 2016

Profesjonalizm i miła atmosfera- polecam! wątek zamknięty Do Med-Rehu trafiłam na rehabilitację po skręceniu stawu skokowego i szczerze...
~Olga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lutego 2016

Zadowolona wątek zamknięty Skończyłam cykl rehabilitacyjny i jestem zachwycona, efekty przerosły moje...
~Zadowolona Pacjentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 grudnia 2015

Polecam placowke Med - Reh wątek zamknięty Jeżeli szukasz dobrej i fachowej rehabilitacji to jest to idealne miejsce dla...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

ocena i wrazenia wątek zamknięty Zespol rehabilitantow stanowia Ludzie z wiedza na wysokim poziomie. Pacjent...
~A.G.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 marca 2015

Polecam !!! wątek zamknięty Profesjonalna , fachowa , miła obsługa !!! Cały personel jest zawsze...
~Danusia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry