Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepsza klinika Ever! wątek zamknięty w końcu trafiłam na porządną Klinikę, w której lekarze są nie tylko...
~Aneta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lipca 2018

profesjonalna klinika w gdyni wątek zamknięty Jestem od wielu lat stałą pacjentką pani doktor Iwony Basir, jeszcze zanm...
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 czerwca 2018

Polecam, najlepsi stomatolodzy w Trójmieście!!!! wątek zamknięty Jak najbardziej polecam, szczególnie dr Łyzińską, która okazała, się jak...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 listopada 2015

Profesionalizm ! wątek zamknięty Polecam klinike MedicoDent. Pełen profesionalizm w każdym tego słowa znaczeniu.
~Domi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 października 2015

Profesjonalizm!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z leczenia u dr Woś. Wizyta kontrolna plus od razu...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

P o l e c a m, wątek zamknięty Poszukiwałam lekarza chirurga który usunie bolącą ósemkę. Miałam ogromne...
~Katarzyna R
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 grudnia 2013

Zadowolony pacjent - opinia wątek zamknięty Bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta. Zawsze można liczyć na...
~Zadowolony pacjent
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 maja 2012

Zadowolony pacjent wątek zamknięty Bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta. Zawsze można liczyć na...
~Zadowolony pacjent
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 maja 2012

implanty wątek zamknięty Rewelacyjne miejsce na leczenie zębów. Leczę się u doktora Aarona Basira i...
~Ł.E
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2012

scaling piaskowanie i inne wątek zamknięty co prawda zabieg trwał ponad 40 minut, ale miałem bardzo zapuszczone zęby,...
~Jacek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 grudnia 2011

Dr Basir wątek zamknięty Chciałabym podziękować doktorowi Basir za wspaniałe podejście , niesamowicie...
~M.B.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 grudnia 2011

Polecam!!! wątek zamknięty Świetna, miła i sympatyczna obsługa, a Pani Joanna Czylewicz to Skarb a nie...
~W
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lipca 2011

Polecam wątek zamknięty Już od prawie roku jestem pacjentką medicodentu i jestem zachwycona. PEŁEN...
~Ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 marca 2011

Implantacja wątek zamknięty zdecydowanie polecam ten gabinet gdyz tydzien temu mialem implantacje dwoch...
~Bartek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 listopada 2010

zadowolony pacjent wątek zamknięty Polecam ten gabinet
~Mariusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 maja 2010

polecam wątek zamknięty profesjonalne podejscie , swietni lekarze i bardzo dobre wyposazenie
~Darek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2010

Katarzyna wątek zamknięty Swietni lekarze i bardzo mily personel.Zdecydowanie polecam
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2010

NAJLEPSZA KLINIKA wątek zamknięty Jestem zachwycona zarowno leczeniem jak i personelem. Medicodent uwazam za...
~Dorota
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 marca 2010

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Mialam wieczny problem z zebami z racji tego ze strasznie sie boje...
~Madga
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 marca 2010

Kasia wątek zamknięty Chcialabym powiedziec jedno jesli szukasz ortodonty to tylko u dr Iwony. Pani...
~bardzo szczesliwa pacjentka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
49

postów

48

wątków

do góry