Urząd Miejski w Gdańsku

Urzędy miejskie

Gdańsk, Nowe Ogrody 8/12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
WUAiOZ wątek zamknięty Bardzo jestem zadowolona z fachowej pomocy i wyjaśnień p. Barbary z...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

fatalna i niekompetentna obsługa wątek zamknięty kilkukrotnie już w historii prowadzenia swojej działalności gospodarczej...
~mariusz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lutego 2014

A.Wallner - opinia wątek zamknięty Niestety ja mam zgoła odmienną opinie na temat pracy tego urzędu . Trudno...
~A.Wallner
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 listopada 2014

Partyzantów polecam wątek zamknięty Dziś w ciągu godziny załatwiłam meldunek, dow. Osobisty oraz prawo jazdy....
~Kasia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 marca 2013

Urzad miejski w gdańsku do wymiany wątek zamknięty Nawet sobie nie zdajecie ile jest wolnych mieszkań komunalnych w gdańsku,taka...
~KAMELEON
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 października 2014

Zespół Obsługi Mieszkańców Nr 1 ul. Partyzantów 74 wątek zamknięty Bardzo miłe zaskoczenie, sympatyczna i pomocna obsługa. Termin, pomimo...
~goo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2014

Urząd Miejski na ul. Nowe Ogrody - numerki wątek zamknięty Jakiś czas temu wprowadzono tam system numerkowy, co teoretycznie powinno...
~yxz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 lipca 2014

Ocena pozytywna wątek zamknięty W Gdańskim Urzędzie Miejskim zawsze spotykałam się z życzliwością i pomocą ze...
~Magda
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 grudnia 2012

Urząd Stanu Cywilnego wątek zamknięty brak elementarnej wiedzy na temat swojego stanowiska pracy, urzędnicy nie...
~Anna Boleń
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

unikaj wydziału komunikacji na ul.milskiego wątek zamknięty to jest jakaś porażka praca tego wydziału pracownicy jawnie lekceważą...
~petentka
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

antypatyczna urzędniczka w lokalówce wątek zamknięty w lutym 2014r. miałam wątpliwą przyjemność dostarczyć komplet dokumentów do...
~petentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 marca 2014

przyjazny urząd wątek zamknięty chciałabym pochwalić przemiłą Panią, która w dniu dzisiejszym zajmowała się...
~zagnywacz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

To miejsce to poprostu zenada wątek zamknięty Zero profesjonalizmu, manier i jakiejkolwiek inicjatywy ze strony ludzi tam...
~Dre8
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 listopada 2013

Brud,smród i ubóstwo wątek zamknięty Moje miasto mieni się otwartym dla turystów.Oto w skrócie opinia moich...
~Janusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2013

Coś się zmienia!!! Brawo za pokój dla matki z dzieckiem!!! wątek zamknięty Nie ocenię niczego poza pomysłem na pokój oraz wspaniałomyślnością jednaj z...
~Ma
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lipca 2013

nuda i zniechecenie wątek zamknięty zakladalem dzialalnosc gospodarcza,pani w informacji na pytania wykraczajace...
~Jacek
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 września 2011

Winda w Urzędzie Miesjkim w Gdańsku wątek zamknięty Od jakiej strony w Urzędzie Miejskim jest winda? Muszę jechać tam z osobą...
~Paweł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 stycznia 2013

trasa rowerowa przy ul Myśliwskiej wątek zamknięty chciałabym wiedzieć kto odpowiada za tak idiotyczne oznakowanie trasy...
~Ewa
23

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2012

chamstwo i prostactwo wątek zamknięty radzę zmienic panią która przyjmuje wnioski do wydawania dowodów niejaka...
~zniesmaczona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 maja 2012

porażka na chełmie wątek zamknięty To co dzieje się na Chełmie w rejstracji pojazdów to jest skandal i granda....
~Bunia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
97

postów

51

wątków

do góry