Widok

Mieszane uczucia

ALFA Temat dostępny też na forum:
Co do szkoły OSK Alfa odczuwam mieszane uczucia - sympatię i jednoczesną irytację. Na plus zdecydowanie instruktorzy - p. Wojtek i p. Aneta - merytoryczni, wymagający i z poczuciem humoru. Zdałem za pierwszym razem. Na minus zdecydowanie właściciel szkoły jazdy, który jest roztrzepany, nieogarniający terminów, generalnie w gestii klienta leży dopilnowanie by wszystko zostało zorganizowane i wypełnione. Facet nie dźwiga ciężaru prowadzenia firmy i zachowuje się nieprofesjonalnie. Wszystko jest prowadzone w atmosferze chaosu, klient traci dużo czasu na spotkaniach które rozpoczynają się z opoźnieniem i są niezbyt treściwe. Nie polecam również instruktorki Agnieszki, która nie przejmuje się zbytnio swoim zawodem, przy której z godziny jazd, w aucie spędzamy 50 min. Podsumowując, dobra szkoła dla ogarniętych ludzi ale trzeba uważać z kim ma się do czynienia.
Moja ocena
ALFA kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: 3
 
poziom nauczania: 5
 
wyposażenie: 4
 
czas trwania kursu: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
4.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zgadzam się co do właściciela szkoły, ma szczęście że chociaż instruktorów ma fajnych - chyba dzięki temu zbiera dobre opinie, bo sam Pan Michał, no cóż, nie polecam :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witam Panią biedronkę. Przepraszam że mnie Pani nie lubi bo jak widać nie poleca mnie Pani, ale już chyba nie mam na to wpływu, wszystkim nie dam rady dogodzić choć się bardzo staram całe swoje życie. Rzeczywiście mam szczęście, że takich instruktorów zatrudniam. I to fakt że dzięki moim instruktorom mam takie dobre opinie bo przecież to oni szkolą przyszłych kandydatów na kierowców gdy Ci zdają najczęściej za pierwszym, a cała reszta sama się robi ;). Ja nie żywię do nikogo urazu ponieważ staram się wykonywać swoją robotę profesjonalnie, ale widać Pani przeciwnie. Ma Pani oczywiście do tego prawo tylko proszę o jakieś szczegóły i o podpisanie się bo tylko wtedy opinie są dla nas ważne, a nie jakieś osobiste sprawy. Jeśli ma Pani coś do mnie i jest Pani lub była naszą kursantką to proszę o kontakt osobisty mój numer telefonu jest podany na stronie jak i również godziny pracy biura, może w ten sposób wyjaśnimy jakieś nieporozumienia. Zapraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Dziękuję za te "miłe słowa" i na wstępie chciałbym przeprosić, że miał Pan ze mną do czynienia. Ciekawe jak Pan dźwigałby prowadzenie tak dużej szkoły nauki jazdy jak ALFA, (którą budowałem w pocie czoła poświęcając się temu bez reszty przez ostatnie 7 lat) Ale co tam, to jest pewnie dla Pana mało istotne. Pewnie taki jak Pan czyli znający się na wszystkim i wiedzący najlepiej prowadziłby taką firmę idealnie bez żadnych problemów. Super! Gratuluję! Właściwe to sam Pan sobie wystawił ocenę, bo chyba Pan sam nie dźwignął tego prawa jazdy, licząc że wszystko się zrobi samo w atmosferze szczęśliwości czyli z poczuciem humoru (którego chyba Panu trochę zabrakło, przynajmniej na koniec). To jest fakt że trzeba samemu pilnować wielu rzeczy ponieważ rozpoczynając projekt pod tytułem prawo jazdy trzeba dać z siebie trochę, a nie tylko oczekiwać. I to w końcu dzięki nam zdał Pan za pierwszym razem, tak sądzę, no ale może się mylę..., przynajmniej dzięki P. Wojtkowi i Anecie reszta zdecydowane NIE. Dzięki temu że nasza szkoła liczy się na rynku to niestety mi się obrywa najczęściej ponieważ jak to Pan nazwał panuje tu atmosfera chaosu, ciekawe? Ale ok, przyjmuję każdą krytykę tylko nie rozumiem dlaczego w takich okolicznościach, incognito, przez internet po zdaniu za pierwszym razem?. Owszem P. Młody kierowco czasem tak jest, ale tą atmosferę wprowadzają często być może tacy ludzie jak Pan zapominający o wielu rzeczach i wtedy ja bądź instruktor musimy nad wszystkim czuwać, a takich sytuacji jest bez liku. Na szczęście nie jesteśmy robotami i wszystko co robimy jest prawdziwe, ale być może dla Pana to mało istotne, no przecież Pan jest "Panem Idealnym". W takim razie ŻYCZĘ powodzenia na drodze może się kiedyś spotkamy w innych okolicznościach i ja ocenię Pana profesjonalizm. Tylko że ja nie żywię urazu do ludzi, ani nie wystawiam im złych cenzurek, którzy ciężko pracują na swój sukces bo wyznaję zasadę że tylko ten co nic nie robi to nie popełnia błędów!. No i na koniec uważam że skoro wystawia Pan mimo wszystko negatywną dla szkoły opinię to po męsku powinien Pan już wcześniej zasygnalizować że coś Panu nie odpowiada, byłoby wszystkim łatwiej nieprawdaż? A przynajmniej powinien się Pan podpisać pod swoją opinią bo jeśli mam się do niej ustosunkować to chciałbym poznać więcej szczegółów, a tylko dzięki temu będę w stanie to zrobić. Czekam na kontakt od Pana telefoniczny bądź osobisty w moim biurze w godzinach pracy. Bardzo chętnie wyjaśnię wszelkie nieporozumienia, o których Pan wspomniał i wyciągnę wnioski jeśli w ogóle takowe były ponieważ nawet nie wiem czy był Pan naszym kursantem?!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry