Widok

Mieszkania socjalne

Miasto Gdynia jako rozbudowujonce sie gdzie pomysilalo o tych ubogich co marzom o czterech kontach na przyszly rok niewiadomo nic o budowie mieszkani socjalnych a kolejka sie wydlurza rozbiurka pekinu owszem ale gdzie ci ktuzy czekajom znowu po tylku dostanom i tak az do smierci tylko deweloperom Gdynie wyspszdajom masz szmal jestes gosci i jak ty zyc bendonc biednym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Nie wierzę
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do pracy nieroby a nie tylko na pande oby w tym kraju nie postała więcej nawet socjalna dziura w ziemi
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak mugl bym pracowaci to do konica swoich dni nie zapracowal bym na mieszkanie jestem ciekaw skont ty na mieszkanie wziolesi a poza tym jestem inwalidom i tobie tego nie zycze bo dlamnie twoja wypowieci jest rzalosna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Pernak - jestes miszczem !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może i jesteś inwalidą, ale umysłowym.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak chcesz robić takie zarzutki, żeby ktoś się na to łapał to niestety musisz się bardziej postarać, pisanie jak analfabeta to nie wszystko :) Także skup się lepiej na swojej g*wnopracy, a baity zostaw dla profesjonalistów
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

rośliny do ogrodu, gdzie kupić? (28 odpowiedzi)

Witam, szukam porządnego punktu ogrodniczego w okolicach Gdanska, gdzie moglabym zakupic rosliny...

Gdzie skup złomu z dobrymi cenami ? (7 odpowiedzi)

Gdzie w trójmieście znajdę skup metali kolorowych z najwyższymi cenami ? Chodzi mi o miedź ,...

Wynajmować czy na kredyt brać... Jak żyć? (182 odpowiedzi)

Co lepsze, a może co gorsze..?! Bawić się w wynajem, spłacać czyjś kredyt czy już lepiej zacząć...

do góry