Widok

Mieszkanie

Szukam mieszkania do wynajęcia, kawalerka albo dwupokojowe. Najlepiej Banino bądź okolica
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

nikt nie ma i przestań tu spamować trollu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jak nie masz nic do powiedzenia to po ch*j się odzywasz
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bo ma okazję wypowiedzieć się anonimowo. Kozak w necie p*zda w świecie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Troll to masz na imię buraku wiejski..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zobacz na olx.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też szukam. Nie licz, że na tym forum ktoś logicznie się wypowie... Mam wrażenie, że 95% forumowiczów to buraki..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

ja jestem marchewką, nie burakiem!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bądź sobie kom tylko zechcesz, ale stereotyp buraka już się chyba przyjął
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tu praktycznie nie ma mieszkań, tylko domki, bliźniaki albo szeregi, no ale to większe ilości pomieszczeń. Mieszkanie jako mieszkanie to jest naprawdę rzadkość.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Buraka to sobie w blokowisku poszukaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mogło by się wydawać, że faktycznie w blokowisku powinno być ich więcej ale im dłużej tutaj mieszkam (a mieszkam długo) to wydaje mi się, że większych buraków nigdy nie poznałem niż tych tutaj w Baninie :) oczywiście z wyrazami szacunku bo nie mierze wszystkich jedną miarą...
Myślę, że to kwestia, że mieszkańców jest coraz więcej, a miejsca coraz mniej i ludzie po prostu nie umieją być mili...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W punkt ! Mieszkańców więcej a miejsca mniej ... Przez to ludzie są coraz bardziej zawistni i chcą dla siebie jak najwięcej a później jadą po tych co to z miasta uciekają na wieś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem zdania że ludzie się powinni cieszyć że miastowi uciekają do nas na wieś :D w końcu to dobrze świadczy. Ale owszem zgodzę się - miejsca mało :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To fakt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

do góry