Widok

Mieszkanie w trójmieście na 3 miesiące

Dostałam pracę w Gdańsku, dobrze płatną i w zawodzie, ale z 3-miesięcznym okresem próbnym, potem umowa na 21 miesięcy. Teraz szukam mieszkania.
Czy w ogóle można w Trójmieście znaleźć mieszkanie na 3 miesiące? Wszędzie albo doby (co wychodzi dość drogo, poza tym - terminy - najpierw zajęte, potem dwa tygodnie wolne, potem gdzieś indziej wolne, etc.), albo na co najmniej rok.
Przeprowadzam się z Warszawy.
Co mogę zrobić w takiej sytuacji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem jak jest w WAW-ie ale w Trójmieście wynajęcie normalnego mieszkania za rozsądne pieniądze graniczy z cudem, a już w ogóle w Gdańsku. Doradzam na tak krótki okres rozejrzeć się może za pokojem w mieszkaniu z jakimiś studentami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dziękuję, tędy także spróbuję. Niestety - rok akademicki właśnie się kończy i pokoje dla studentów zamieniają się w "apartamenty nad morzem".
W Warszawie teraz wynajmuję: kawalerka, 1100 zł + prąd i woda, 10 min do metra, 12 min na Stare Miasto, 15 min do Śródmieścia (komunikacją miejską).
W akcie desperacji szukałam także czegoś w Wejherowie (70 min SKM do Gdańska Gł.) - gdzie tam! Ogłoszenie sprzed paru godzin już nieaktualne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Za takie same pieniadze spokojnie znajdziesz tez kawalerke w 3city. Troche cierpliwosci i szukac, szukac, szukac.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja za 1100 + opłaty wynajmuję 2 pokoje w centrum Gdyni i wcale nie było aż tyyyyluuuu chętnych po wystawieniu ogłoszenia. Zapomnij o Wejherowie, Rumia to max maxów, ale i w Gdyni a może nawet Gdańsku znajdziesz coś w rozsądnej cenie. Dzwoń nawet jak jest ogłoszenie bez zdjęć, ja tak kiedyś wyhaczyłam 2 pokoje przy Kamiennej Górze na zamkniętym osiedlu za 850 zł :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry