Widok

Mieszkanie z ogródkiem na parterze

Hej, mam pytanie odnośnie mieszkań z ogródkiem na parterze? Chodzi mi o nowe inwestycje, można spotkać dużo opinii że trzeba dużo więcej dopłacać do ogrzewania żeby ogrzać takie mieszkanie, że zimne itp. Może ktoś mieszka na parterze i ma ogródek? ktoś się wypowie czy rzeczywiście te opłaty są większe? dużo trzeba dopłacać w porównaniu np. do mieszkania na piętrze? Czy ta kwestia to raczej już bajki i teraz deweloperzy bardziej się starają o docieplenie podłoża?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakby tego nie ująć to jednak trochę więcej, pomimo dobrego docieplenia fizyka się kłania, ale coś za coś jeżeli jest ogródek lub nie możesz chodzić to się nie zastanawiaj raczej , druga strona to starzejące się społeczeństwo które już szuka parterów a to będzie narastać więc inwestycja chociaż stabilna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

a mniej więcej troche to ile? bo 50 zł miesięcznie to spoko, ale 150 to już dużo więcej ..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

No to podaj metraż, umiejscowienie typu przy lesie lub nie i kierunki wiatrów, które żądzą w 3-city i w bliskim sąsiedztwie , mogę ci wylicz to , ale skoro jesteś zaniepokojony 100 pln to może przemyśl to jeszcze, wcale nie na złość bo miałem różne przygody , ale taka kwota miesięcznie jak waży to daj sobie na razie spokój.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

no ja nie musze wiedzieć co do złotówki, po prostu chciałbym wiedzieć mniej więcej czy to jest 50 zł miesięcznie więcej niz np na piętrze czy może 200 zł więcej bo to już znaczna różnica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak szukałam mieszkania, to takie z ogródkiem proponowali mi w Polnordzie, ale że byłam zainteresowana czymś na piętrze, to nic więcej Ci nie opowiem ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chociaż tak na logikę to w większości inwestycji pod blokami i tak jest podziemny parking, to już jest jakaś izolacja od podłoża
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

no właśnie pod tym mieszkaniem będzie hala garażowa, dodatkowo mieszkanie będzie pomiędzy dwoma innymi, w środku. Wyjście na ogródek tylko z salonu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te różnice w opłatach nie powinny być jakieś ogromne chyba, a co ogródek, to ogródek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Kupno mieszkania dla dziecka, ale najpierw pod wynajem? (48 odpowiedzi)

Ponieważ im dłużej nad tym myślę, tym gorzej dla mnie, może Wy Forumowicze rzucicie mi nowe...

Prośba o pomoc gdzie warto mieszkać - zakupić mieszkanie, szereg. (25 odpowiedzi)

Jak w temacie prośba o pomoc dla ludzi z 3 miasta . Chce przeprowadzić sie do trójmiasta . i...

pokrycie dachu - dach. ceram. (27 odpowiedzi)

czy Ktoś z Was w ostatnim czasie korzystal z firm, usług dotyczących właśnie pokryć dachowych...

do góry