Widok

Mikrodermabrazja - salony godne polecenia.

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Chciałabym skorzystać z tego zabiegu, zastanawiam się tylko w jakim salonie. Zależy mi na Gdyni, ewentualnie Sopocie. Możecie polecić jakiś salon kosmetyczny ? Jaka jest cena tego zabiegu ?
image
image
image
Sprzedam suknię CAROLINE z Marietty rozmiar 42 wraz z bolerkiem i welonem !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam salon "lidia"na dąbrowie.cena chyba cos ok 100zl ale nie pamietam dokladnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam salon la grace w sopocie

http://www.la-grace.pl/uslugi.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam ABACOSUN na Wielkopolskiej i p. Monike, [rzygotowywala moja cere przed slubem, mialam robiona mikrodermabrazje kilka razy oraz peeling enzymatyczny, polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to skoro zaczęłyśmy ten temat to podajcie ogólnie miejsca godne polecenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zastanawiałam się nad salonem TWÓJ STYL na Dąbrowie -> http://www.twojstyl.info.pl/ . Wystraszyła mnie cena jednak widzę, że zabieg ten kosztuje właściwie prawie tyle samo. już sama nie wiem gdzie się wybrać. polecacie ten zabieg ?
image
image
image
Sprzedam suknię CAROLINE z Marietty rozmiar 42 wraz z bolerkiem i welonem !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/Kosmetyczka-z-Jana-Pawla-II-Zaspa-t93829.html?hl=jana pawła#hl

polecam Kasię :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodzilam na mikrodermabrazję na Dąbrowie "Twój styl" i z czystym sumieniem mogę polecić ten salon. Jednak własnie ze względu na cene skorzystałam z paru zabiegów u p. Kasi na Zaspie. Efekty super i do tego fachowe porady:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jakie salony polecacie w Gdańsku, o w mairę przystępnych cenach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!
Czy któraś może polecić dobrą kosmetyczkę robiącą mikrodermobrazję w Rumi??
Dziękuję
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam salon Carmen w Rumii na Dąbrowskiego (nad salonem Orange). Bardzo profesjonalnie, miła obsługa, zwłaszcza pani Helenka (choć imię na to nie wskazuje, to jest to młoda osoba :) )
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam salon rolletic w Gdyni na Świętojańskiej, koszt 115 zł pełen profesjonalizm:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki Anies - podjadę, popytam i może się zdecyduję!!!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
eris spa w sopocie - p. Kasia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MIKRODERMABRAZJĘ TYLKO U PROFESJONALISTY!!!!!
dr dermatolog Ewa Markiewicz z Wrzeszcza koszt to 180zł.Udzieli wam wszystkich informacji jak traktować skóre po takim zabiegu.Uważam że warto, w koncu to twarz nasza wizytówka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam salon Uroda na Chełmie w Gdańsku - Pani Kasia jest najlepsza ! zna się na tym co robi, moja cera po 3 zabiegach jest w rewelacyjnej kondycji, na prawde polecam z czystym sumieniem. Koszt razem z maseczką z alg po zabiegu to około 125 zł, ja zawsze robię coś jeszcze (henna, wąsik) więc płacę troszkę więcej około 140 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo proszę o kontakt do p. Kasi na mail anggun@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
już wysyłam maila :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też gorąco polecam panią Kasię z saloniku na Żabiance. Mimo, że jestem z Gdyni to co 2tyg jezdze do Pani Kasi na zabieg :) I ma zniżkę dla Pań z forum :-)
image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o podanie namiarów do pani dr Ewy Markiewicz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gabinet Dermatologii Estetycznej
Gdańsk - Wrzeszcz
ul. Wyspiańskiego 24 / 11
tel. 601 622 672


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gabinet Dermatologii Estetycznej
Gdańsk - Wrzeszcz
ul. Wyspiańskiego 24 / 11
tel. 601 622 672
Dr Ewa Markiewicz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko nie carmen w rumi!!!! slabo dbaja o higiene i czystosc... ja bym tam nie chciala sie zarazic niczym....
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Naprawde polecam Rolletic w Gdyni na Świętojańskiej. Przemiła pani Asia! Chodzę już ponad rok i jestem tak bardzo zadowolona, że postanowiłam polecać przy każdej okazji. Pani jest przemiła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda ze w dgyni bo ja znam swietny zaklad w gdansku, sama tam robilam i efekt olsniewajacy i jaka bossska obsluga, mega fachowa, najpierw kazali mi cos tam wyleczyc a dopiero pozniej przyjsc , nie chcieli kasy ze mnie zdzierac, rewela, www.plusdlaurody.com.pl
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skorzystam napewno... a jak cenwo sie tam trzeba przygotować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Korzystając z tego wątku mam pytanie, być moża któraś z Was cierpi na podobny problem lub ma coś wspólnego z dermatologią. Czy ktoś wie, czy zabieg mikrodermabrazji, może zaszkodzić osobie cierpiącej na łuszczycę? (której choroba jest w danej chwili w miarę uśpiona)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

do góry