Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
amira - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam tą szkołę jazdy, a w szczególności instruktora - Pana Radka....
~amira
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 marca 2021

tomasz - opinia wątek zamknięty Jakie może być moje wrażenie jak zdałem za pierwszym razem, bez stresu i...
~tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 marca 2021

Natalia S - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam tę szkołę jazdy, a przede wszystkim Panią Wiolettę, do której...
~Natalia S
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lutego 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Kurs na prawo jazdy zaczęłam w 2017r. Podjęłam się dwóch prób zdania...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 lutego 2021

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkółka! Dzięki Pani Wioletcie nabrałam pewności jazdy i...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 stycznia 2021

Wojciech D. - opinia wątek zamknięty Od serca polecam ośrodek mini oraz zajęcia z najlepszym instruktorem Panią...
~Wojciech D.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 stycznia 2021

Nikola - opinia wątek zamknięty Zaczynając od części teoretycznej - miałam kurs ekspresowy, zajęło mi to dwa...
~Nikola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 grudnia 2020

Sama prawda - opinia wątek zamknięty Szkoła byłaby super gdyby nie fakt że jednej z instruktorów pan "Mariusz" nie...
~Sama prawda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 listopada 2020

Zuza - opinia wątek zamknięty Polecam tą szkołę jazdy. Zajęcia teoretyczne były ciekawe, prowadzone w...
~Zuza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 listopada 2020

Patrycja - opinia wątek zamknięty Szkołę oceniam na szóstkę! Jestem bardzo zadowolona zarówno z zajęć...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 listopada 2020

Iwona - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam OSK Mini. Zajęcia z Panem Mariuszem zawsze prowadzone bardzo...
~Iwona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 czerwca 2020

Paula Konieczna - opinia wątek zamknięty Na kurs zostałam namówiona przez koleżankę która też skończyła kurs w Mini. W...
~Paula Konieczna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 czerwca 2020

Jolanta - opinia wątek zamknięty Byłam już na jednym kursie i mało się nauczyłam, nie zdałam 3 razy i się...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lutego 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Teraz na mnie kolej☺Już kiedyś zdawalam prawo jazdy, kilka lat wcześniej w...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 stycznia 2020

katarzyna kropacz - opinia wątek zamknięty MINI- Najlepsza szkoła w mieście!!!!:))) instruktor Radek - najlepszy...
~katarzyna kropacz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 grudnia 2019

Marcin - opinia wątek zamknięty Polecam instruktora Jacka. Egzamin zdany za pierwszym razem :)
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 listopada 2019

Kuba - opinia wątek zamknięty Szkółka od początku czyli od rejestracji na kurs po zajęcia teoretyczne...
~Kuba
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 września 2019

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Polecam!!! Pan Radek to profesjonalista w każdym calu, przekazuje swoją...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 września 2019

Polecam wątek zamknięty Serdecznie Polecam! Miałam przyjemność jeździć z Panem Radkiem który...
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 września 2019

Piotr - opinia wątek zamknięty Moim instruktorem był Pan Radek bardzo dobry nauczyciel cierpliwy i...
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
845

postów

813

wątków

do góry