Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Praktyka bez problemu :) wątek zamknięty Za pierwszym razem zdałem egzamin praktyczny polecam OSK mini
~Karol Krywald
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 czerwca 2019

Najlepsza szkoła jazdy wątek zamknięty Miałam przyjemność ukończyć kurs w OSK Mini. Zajęcia teoretyczne odbyłam...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2019

Serdecznie polecam Osk mini! wątek zamknięty Najbardziej jednak dziękuję Radkowi który został moim instruktorem podczas...
~F.B
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 marca 2019

Dobra szkoła wątek zamknięty Jedyna prawdziwa szkoła która uczy naprawdę jeździć. Polecam Pana Radosława.
~Mateusz Gnoza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 marca 2019

Najlepszy instruktor - Pan Radosław wątek zamknięty Serdecznie polecam OSK Mini dla wszystkich osób, które zastanawiają się gdzie...
~B.J
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 marca 2019

Polecam Mini wątek zamknięty Naprawdę polecam każdemu, kto jest zainteresowany nauką jazdy a nie tylko...
~Adi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2019

Pan Radek - Złoty instruktor wątek zamknięty Miałem zaszczyt współpracować z Panem Radkiem. Jest cierpliwy, opanowany,...
~K.A
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2019

Najlepsza szkoła w Gdańsku. wątek zamknięty Wcześniej byłam kursantką w innej szkole, nie układała się współpraca z...
~Lidka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 marca 2019

Bardzo dobra szkola jazdy. wątek zamknięty Polecam wszystkim zainteresowanym szkole jazdy osk mini. moja przygoda z ta...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 lutego 2019

Dobra szkoła wątek zamknięty Bardzo dziękuję za naukę. Pan Mariusz (właściciel), spokojny, rzeczowy,...
~Bożena Pater
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 lutego 2019

Zdecydowanie polecam Mini wątek zamknięty Nie przechodziłem pełnego kursu prawa jazdy a jedynie kilka godzin jazd...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lutego 2019

Dobra szkoła jazdy. wątek zamknięty Z całym przekonaniem polecam wszystkim marzącym o zdobyciu prawa jazdy....
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 lutego 2019

Najlepsza!!!! wątek zamknięty Zależało mi na szybkim kursie prawa jazdy, wybrałem ekspresowy popołudniowy...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lutego 2019

Bardzo dobre doswiadczenia. wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wyboru OSK Mini, gdzie instruktorzy uczą jazdy w...
~Hania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lutego 2019

Polecam to jest mało powiedziane. wątek zamknięty Wybrałam Mini na jazdy doszkalające, bo po kursie w ogóle nie umiałam...
~Marysia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lutego 2019

Najlepsza szkoła w Gdańsku wątek zamknięty Wcześniej byłam kursantką w innej szkole, nie układała się współpraca z...
~Olga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lutego 2019

Mini na maxa wątek zamknięty Przyszedł czas i na moją opinię!!!
~Jacek Kalinowski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 stycznia 2019

Bardzo polecam wątek zamknięty Teoria w weekendy. Wszystko bardzo przystępnie i szczegółowo omówione. Małe...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 stycznia 2019

Mega szkoła MINI wątek zamknięty Prawko zdane dzisiaj za pierwszym razem dzięki Panu Robertowi...
~Filip
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 stycznia 2019

MINI - zawsze polecam wątek zamknięty Szczerze polecam. Pracuję od poniedziałku do piątku także miałem ograniczony...
~Kamili
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 stycznia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
845

postów

813

wątków

do góry