Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam Pana Tomka! wątek zamknięty Głównym walorem tej szkoły są dobrzy instruktorzy, którzy starali się nauczyć...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 września 2018

Jestem na tak! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam, kurs w ekspresowym tempie, pan Radek bardzo cierpliwy i...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 września 2018

Instruktor Pan Radosław wątek zamknięty Polecam szkołę osk mini z całego serca a w szczególności instruktora pana...
~Ewelina P.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 września 2018

Polecam wątek zamknięty Gorąco polecam, zdanie teorii bułka z masłem, a praktyką za drugim...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2018

Trudne początki zakończone sukcesem! wątek zamknięty Każdemu kto chciałby zdobyć upragnione prawko polecam OSK mini, a zwłaszcza...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2018

Polecam każdemu OSK Mini w Gdańsku, przy ul. Korzennej! ❤️ wątek zamknięty Bardzo dziękuję wszystkim osobom pracującym w OSK Mini, szczególnie Panu...
~Alina Pleszkun
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2018

Pan Tomasz - profesjonaloista! wątek zamknięty Świetna szkoła jazdy, bardzo polecam. Wiedza teoretyczna przekazana w bardzo...
~J.S.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2018

Szczególne wyrazy podziękowania dla Pana Radka wątek zamknięty Jazdy z instruktorem Radkiem to czysta przyjemność i dużo zabawy. Mimo to,...
~Hubert
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2018

Polecam serdecznie z Panem Jarkiem jako instruktora wątek zamknięty Szkołę wybrałem ze względu na lokalizację, cenę oraz fakt, że znajomi również...
~Daniel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 lipca 2018

Zdane za drugim razem :) wątek zamknięty Wybrałam tę szkołę ze względu na przyśpieszone kursy - teorie można zrobić...
~Gofka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lipca 2018

Polecam Pana Tomasza ! wątek zamknięty Szkołę oraz instruktora wybrałam na podstawie licznych, pozytywnych opinii,...
~Karla
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lipca 2018

Zdane przy pierwszym podejściu wątek zamknięty Serdecznie wszystkim polecam! Egzamin zdałam przy pierwszym podejściu! Pan...
~Dominika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 lipca 2018

Rewelacja wątek zamknięty Szkoła idealnie przygotowała mnie do egzaminu teoretycznego i praktycznego -...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lipca 2018

Polecam! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z mojego kursu, zarówno teoretycznego jak i...
~Alicja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lipca 2018

Polecam wszystkim przyszłym kierowcom! wątek zamknięty Koleżanka poleciła mi OSK mini , po swoim zdanym za pierwszym razem...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 czerwca 2018

Super! wątek zamknięty Szkółka idealnie przygotowuje do egzaminu teoretycznego i praktycznego, jazdy...
~Dominika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 czerwca 2018

Z pozdrowieniami dla Pana Radka wątek zamknięty Trochę późno ale nie mogłem nie polecić Pana Radka instruktora. Razem z...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

Tylko Pan Krzysztof!! wątek zamknięty Polecam najmocniej. Szkoła/biuro bardzo blisko, bo aż za krewetką. Wszystko...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

Polecam Pana Roberta wątek zamknięty Polecam tę szkołę jazdy. Zajęcia teoretyczne prowadzone w bardzo przystępny...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Z czystym sumieniem polecam Pana Tomka!! wątek zamknięty Szkola super. Atmosfera przyjemna. Jezeli chodzi o jazdy z instruktorem TYLKO...
~Agata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
845

postów

813

wątków

do góry