Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
OSK MINI- POLECAM!!!! wątek zamknięty W lipcu rozpocząłem naukę w OSK MINI. W przeciągu dwóch miesięcy skończyłem...
~Gustlik23
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 października 2010

Kuba - opinia wątek zamknięty Po wykupieniu dodatkowych 8 godzin jazdy w tym ośrodku zdałem egzamin. Jestem...
~Kuba
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 września 2010

OSK MINI WARTO !!!!!! wątek zamknięty Naprawdę polecam szkołę OSK MINI bo warto instruktorzy są mili, wyrozumiali a...
~Paulina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 września 2010

ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM ;-) wątek zamknięty Po bardzo długiej przerwie postanowiłam ponownie przystąpić do nauki jazdy...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 września 2010

Dobra szkoła!!! wątek zamknięty Kurs przeprowadzony bardzo starannie i profesjonalnie, w naprawdę miłej i...
~Adi
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 września 2010

Polecam Osk Mini wątek zamknięty Polecam osk mini ponieważ, wykłady są prowadzone w centrum ,łatwo...
~Monika D.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 września 2010

Łukasz Jelonek - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim którzy chcą nauczyć się jeżdzić i mieć szanse...
~Łukasz Jelonek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 września 2010

SUPER SZKOŁA !!! wątek zamknięty NIE UWIERZYCIE!!!! Nie ma lepszej szkoły prawa jazdy w Gdańsku, a naprawdę...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2010

OSK MINI Polecam wątek zamknięty Po bardzo długiej przerwie postanowiłam ponownie przystąpić do nauki jazdy...
~Gosia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2010

Za pierwszym razem !!!! wątek zamknięty Polecam szkołę MINI, lepiej trafić nie mogłem, atrakcyjna cena kursu za 100%...
~FILIP
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2010

poezja wątek zamknięty Wykupiłem 7 godzi dodatkowych jazd w Mini po przystępnej cenie, ale jak się...
~Dariusz alijas Gołąb
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2010

MINI jest MAXI wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam szkołę jazdy MINI. Trafilem do MINI z polecenia...
~Mario
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 czerwca 2010

W MINI jest super. wątek zamknięty W OSK MINI wykupiłam jazdy dodatkowe przed egzaminem państwowym. Byłam już w...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
845

postów

813

wątków

do góry