Widok

Młodsi mezczyzni "starsze" kobiety

Czytam te niektóre komentarxe i dziwi mnie podejscie facetow, oni wszyscy i to w roznym wieku mysla ze zawsze beda mlodzi atrakcykni zawsze moga na zawolanie jest sex szczegolnie z mlodszymi kobietami, zostawiaja zony partnerki dla mlodszej, tak naprawde ci trochę starsi bez pomocy tabletki nic nie moga, niestety wy faceci jestescie samolubni, zapatrzeni w sibie Taki byl moj mąż, niewiele dawal z siebie w sexsie piec minut i po wszystkim zostawalam z niczym on szedl spac a ja.... zostawalam bez zakonczenia. W ostatnich latach nie wychodzilo mu wiec obwinial mnie. Jak bylam mloda nie bylam doswiadczona nie myslalam o sobie o swoich potrzebach dlaczego, a dlatego ze moja druga, "polowka" nie myslala o moich potrzebach o przytulaniu o calowaniu milym slowie nie odrazu do finalu. Teraz juz go nie ma, mam.... lat i dopiero teraz wiem ze jestem piekna wewnetrznie patrze na siebie, na kobiete i wiem jakie mam potrzeby i jaki seks moze byc piekny. Nie wazne ze kobieta musi byc mloda jasne ale "starsze" moga wiecej jezeli maja odpowiedniego i madrego faceta ktory nie mysli tylko przyrodzeniem
Fajnie przezyc uniesienia z kims wartosciowym mlodym i w moim wieku.
Wiec pomysl facecie zanim zaczniesz sie wysmiewac z kobiet po 40, 45, 50 bo one moze moga wiecej niz ty.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgadzam się z tym co napisałaś, ale myślę też, że same w dużej mierze jesteśmy sobie winne. My kobiety (zaznaczam, że nie piszę o wszystkich kobietach i o wszystkich mężczyznach, ale o wielu z nas) wyniosłyśmy ich mężczyzn na piedestał. Uważamy ich za najwyższe dobro w życiu.
Nieważne jaki on jest, ten mężczyzna byleby tylko był. A jak odchodzi wpadamy w rozpacz, bo było tak pięknie, bo był, kochał...no właśnie tylko co albo kogo? Nas jako przedmiot do zaspokajania jego potrzeb czy siebie samego? Bo miał przy sobie kobietę, którą mógł pochwalić się przed innymi mężczyznami, oni mu zazdrościli, a jego ego rosło. Przestało kiedy zestarzała się albo została na skutek choroby czy wypadku niepełnosprawna. Ojej! I co teraz, jak on się teraz pokaże publicznie z "taką" kobietą?
Starzejący się samochód czy motocykl ze łzami i czule odprowadzi na złomowisko przedtem ratując go jak tylko się da. Kobieta, a cóż to takiego? Tyle tego wokół chętnego, tylko czekającego żeby rozłożyć nogi i młodszego.
Traktujemy mężczyzn jak ósmy cud świata. Podbieramy ich sobie nawzajem. Nieważne, że on ma dziewczynę, kobietę, żonę. My zakochałyśmy się i on musi być nasz i tylko nasz, a tamta jego zdzira niech spada na krzaki. My damy mu znacznie więcej.
Dopóki nie staniemy się wobec siebie lojalne, dopóki mężczyźni nie będą dla nas najważniejsi w życiu, oni patrząc w lustro zawsze będą widzieć tylko adonisa.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pięknie to ujęłyscie drogie Panie!!
Nic dodac nic ujac!!
Trzymam kciuki za wszystkie kobietki !!
Brawo MY !!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście drogie Panie trzymam za Was kciuki... :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też trzymam za was kciuki - pokonajcie swoje demony.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko pomyliłaś, a kumuluję się to w stwierdzeniu "seks moze byc piekny".
Seks ma być przyjemny, nie piękny;)
Piękny może być pejzaż.
Piękny seks to jak piękne słodycze, miło popatrzeć, ale smakowanie wszystko zepsuje:p
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem na kogo trafiacie, ale wiadomo, przyjemność musi być po dwóch stronach, jeśli tego nie ma to... Dramat, eh a wszystko kwitnie, gdy ciężko wydostać się z łóżka i nad ranem brykac, do poludnia, haha w tedy można powiedzieć o magii...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie Antyspolecxny
W przypadku okreslenia "piekny" stawiam na tożsame z "przyjemnym" proszę filozofa, Dla jednych sex moze byc tylko prxyjrmnoscia zaspokojenie rzadzy, dla innych polacxenie przyjemnosci z pęknięknem tworzy milosc obustronną
No coz patrzac na pejzaz rowniez moze sprawic przyjemnos, tylko kazdy inaczej widzi ten sam obraz lub przestrxen.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wychodzi na to że w życiu masz to, na co się godzisz ...
Jeśli siedzisz w miejscu, w którym jest ci źle i niedobrze to sam jesteś sobie winny-winna
Szacunek trzeba mieć przede wszystkim do siebie, znać swoją wartość i mieć własne granice
Bez tego życie będzie trudne
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jaki sobie sposób na ułatwienie tego życia znalazłaś ? Facet z krwi i kości czy substytut (zabawkę) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Facet z krwi i kości czy substytut (zabawkę) ? "

Jest jeszcze opcja facet co ma krew, kości a nawet zabawkę, ale Tobie wdr na to chyba wyobraźni już nie starczy....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

O! z taką teorią spotykam się pierwszy raz , zawsze było stwierdzenie że bez jest fajniej , może nie te zabawki ;D

p.s. zdradzisz jakie to zabawki wnoszą "wartość dodaną" do faceta....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Problem nie leży w facecie czy facetach jako takich tylko w naszych czynach i podejściu generalnie do ludzi a w zasadzie ludzi do nas....
Jeśli pozwalasz komuś traktować się z lekceważeniem to nie dziw się że będziesz lekceważony
Jeśli druga osoba traktuje nas nie tak jakbyśmy sobie tego życzyli, a mimo to my na to pozwalamy i nie reagujemy
to jak ta druga osoba ma dowiedzieć się że robi coś co nam nie odpowiada?
Inni ludzie mają nad nami tyle władzy ile im damy, i robią z nami to, na co im pozwalamy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawda co napisales,/napisalas ze powinno sie rozmawiac i mowic jakie slowa sa dobra a jakie slowa krzywdza, pod warunkiem ze druga strona chce sluchac i rozume, no coz mowilam ale byl gluchy, trodny przypadek, co w takim przyoadku, bezsilnoac.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ważne jest to, co mówimy ale ważniejsze jest to co robimy
Można mówić i mówić, ale jeśli za słowami nie idą czyny to ile te słowa są warte?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

czyli tych relacji jeszcze w życie nie udało się wdrożyć ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam Serdecznie Kobieto ....Wartościowa...
Jesli masz ochotę i brakuje Ci tego,aby nawiązać dialog z kims,kto Cię wysłucha ,doradzi i być może pomoże Ci to mentalnie/psychicznie?
To zapraszam do kontaktu. Misiek19831118@interia.pl
Ja też tesknie za chwilami z kims normalnym....
Dziękuję .Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

a gdzie jedziecie na wakacje? (32 odpowiedzi)

no cóż ,pogoda za oknem fatalna,marzy nam się południe Europy ,ale powiedzcie gdzie jedziecie na...

Gay Gdańsk (71 odpowiedzi)

JA 21 lat strarówka...

czat (25 odpowiedzi)

gdzie mamy wejsc,aby rozmawiac na czacie?????????????????

do góry