Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fantastyczne miejsce by urządzić urodziny! wątek zamknięty Kawiarnia w klimatycznym dworku jest idealna by urządzić przyjecie urodzinowe...
~Kia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 października 2017

klimacik wątek zamknięty Już od kilku lat większe i mniejsze 'okoliczności' wiążemy z Byronem....
~Al
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 września 2015

świetne miejsce na urodziny wątek zamknięty ostatnio organizowałam urodziny w młodym byronie i było genialnie, dostałam...
~kaśka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 stycznia 2014

wyjątkowe miejsce wątek zamknięty Sopot bywa zatłoczony, na szczęście Lord Byron jest trochę na uboczu, dzięki...
~Kate
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2013

Więcej takich miejsc... wątek zamknięty Więcej takich miejsc...
~P
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 marca 2013

Młody Byron_IDEALNE MIEJSCE wątek zamknięty Miejsce wyjątkowe, dalekie od tandetnej komercji. Na szczęście nie każdy...
~Coffeena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lipca 2012

doskonały początek wątek zamknięty menu - nie ma dań obiadowych, stąd tylko 4, ale ciasta są świeże i smaczne,...
~mól kawiarniany
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 listopada 2010

Miejsce z Duszą wątek zamknięty Idealne miejsce na "spirytystyczną" podróż ;) Klimat,intymność,namacalność...
~mih
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 listopada 2011

Kalina - opinia wątek zamknięty Tak, to jest miejsce w Sopocie w którym bywam najczęściej!dalekie od...
~Kalina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 marca 2011

tworzone z pasją wątek zamknięty bardzo ciekawe miejsce, właściciel jest barmanem i jednocześnie poetą co sie...
~sopocianka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 marca 2011

Jacek - opinia wątek zamknięty Do Mlodego Byrona zagladam prawie zawsze, kiedy jestem w Sopocie. Bardzo mila...
~Jacek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 marca 2011

Młody Byron wątek zamknięty Polecam. W sezonie letnim można miło spędzić czas w ogrodzie. Bardzo...
~B
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry