Widok

Mnie się przpadkiem udało ale .....

Dostałem udar mózgu to od razu zacząłem bać o zdrowie , Po 1,5 roku straciłem łącznie 20 lkg Żadnych plastrów i innych bzdur .Nie mam już nadwagi. Poprawiły się wyniku krwi i wiele innych. Po prostu zero cukru. alkoholu + umiarkowany ruch. Wystarczy nie jeść "Smieci" takich jak pizza, Cola, słodkie napoje...........
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

super zdrówka życzę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj wśród zakręconych na punkcie zdrowia. Ja również dbam o zdrowie, a nawet znam bardzo fany program - Kompleksowy Program Ochrony Zdrowia opracowany przez zespół lekarzy ( na ostatnim szkoleniu dowiedziałem się od jednego czeskiego lekarza, że z tego programu korzysta 17 000 lekarzy i personelu medycznego w Czechach - tyle się nazbierało przez 25 lat) . Gdybyś był zainteresowany, to zapraszam na prezentację, a być może i do współpracy. 607 798 000
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

polecam rehabilitację,
tu trzeba konkretnej terapii - http://muzykawtle.pl/wpis,1243,mobilizacyjne-rehabilitowanie-w-gdansku-i-sopocie-po-wylewach-mozgu.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za Twój post.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Laserowa korekcja wzroku (45 odpowiedzi)

Czy któraś z Was poddała się temu zabiegowi? Możecie polecić jakąś klinikę, lekarza, koszt? Jak...

Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia (130 odpowiedzi)

będąc nba konferencji we Wrocławiu postanowiłam poświęcić chwilkę i spróbować masażu leczniczego...

Impotencja (10 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

do góry