Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
pz - opinia wątek zamknięty Super fachowiec, widać, że zna się na swojej pracy. Bardzo miły i...
~pz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 lipca 2021

Pan Tomasz Szumiata wymiata! - opinia wątek zamknięty Rzetelny fachowiec. Naprawa zmywarki jak i diagnoza przebiegła szybko,...
~Pan Tomasz Szumiata wymiata!
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2021

Hanna - opinia wątek zamknięty Pan Tomasz jest bardzo miłym człowiekiem. Żartuję i uśmiecha się bez przerwy....
~Hanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 marca 2021

Dominika - opinia wątek zamknięty Konkretna i szybka usługa. W bardzo przyzwoitej cenie. Pan przyjechał...
~Dominika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 marca 2021

Marshalek - opinia wątek zamknięty Naprawa zmywarki, wyciek wewnętrzny. Usługa naprawy terminowa, fachowa, cena...
~Marshalek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 lutego 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty Szybko i sprawnie. Nawet starą zmywarkę Amica dało się reanimować... Polecam !!!
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 grudnia 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalny serwis inni serwisanci nie widzieli możliwości naprawy...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 grudnia 2020

Krzysztof Gdańsk - opinia wątek zamknięty Z pełną odpowiedzialnością polecam, na czas, pełen profesjonalizm i kultura...
~Krzysztof Gdańsk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 listopada 2020

Dariusz z Banino - opinia wątek zamknięty Zacznę od tego, że Polecam Pana zdecydowanie za: 1.Dobry kontakt 2. Jak sie...
~Dariusz z Banino
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 listopada 2020

ANETA - opinia wątek zamknięty Miałam problem ze zmywarką Bosh i zależało mi na czasie. Serwis przyjechał...
~ANETA
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 października 2020

Tomasz - opinia wątek zamknięty Polecam pana Tomasz. Podczas zgłoszenia konkretne pytania jaki sprzęt co...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 października 2020

Luiza - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam tego Pana, szybko, sprawnie i miło
~Luiza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 września 2020

Klientka gdansk - opinia wątek zamknięty Ta firma to jakies nieporozumienie. Nie bardzo wiem skad te wszystkie oceny....
~Klientka gdansk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 czerwca 2020

UCh - opinia wątek zamknięty Męczyłam się z innymi "fachowcami" przez trzy tygodnie, którzy nie potrafili...
~UCh
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 maja 2020

Urszula - opinia wątek zamknięty Najlepszy fachowiec, z jakim się spotkałam! Słowny, rzetelny, kompetentny,...
~Urszula
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 maja 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Naprawa zmywarki; błyskawiczna diagnoza, sprawna naprawa, rozsądna cena....
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 maja 2020

MW - opinia wątek zamknięty Sprawna, profesjonalna obsługa za rozsądną cenę. Polecam!!
~MW
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Naprawa pralki. Bardzo dobry kontakt. Pan bardzo miły i słowny. Sprawnie i...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 marca 2020

Tomasz - opinia wątek zamknięty Świetny fachowiec, szybka i niedroga naprawa, profesjonalna pomoc. Mogę...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lutego 2020

Emilia - opinia wątek zamknięty Polecam usługi pana Tomasza. Szybko, rzetelnie i sprawnie. polecam!
~Emilia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 października 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry