Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fryzjerka Aneta Wejherowo czy ktos zna Pania Anetę i korzystał z jej usług?z tego co wiem pracowała...
~aaa
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2010

jaką frezarkę zakupić? Cześć, chciałabym podpytać te dziewczyny, które znają się na rzeczy :)...
Tris_
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 czerwca 2010

akcesoria do manicure sprzedam Sprzedam parafiniarkę, frezarkę, lampę UV i inne akcesoria do manicure i...
JustynaArt
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2010

Jedz ile chcesz i nie tyj!!!! polecam wątek to naprawdę działa,nie zareklamowałabym czegos gdybym sama na...
~gf
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2010

Przedluzenie rzes od 1 zł Przedłużałam rzesy u Asi jestem zachwycona - wygralam u nie jaukcje i widze...
~wioleta
7

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2010

solarium stojące Czy w Chyloni znajdę solarium stojące?
~anka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2010

dobry fryzjer w gdansku- baleyage- byłam ostatnio u rekomendowanego fryzjera z trojmiasta , i wyszlam...
kasiulekk
18

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 czerwca 2010

zimówka hej! ma ktoś do sprzedania kurtke zimowa? rozmiar s m lub l
nnacia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2010

nowy sklep mozesz kupic http://www.dopandora.pl tylko srebro.
~mag
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2010

pazurki fajne,niełamliwe cieniutkie,kolorowe 660 257 616. Gdynia
~kasia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2010

Bardzo proszę o pomoc dla powodzian Apeluję do ludzi którzy moga i chca pomoc starszym ludzią po powodzi. Rodzina...
~os
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2010

sklepy ze doradcą do spraw mody czy odważyłybyście się na zakupy z kimś kto wam doradzi ( obiektywnie) w co...
~Marta
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2010

Małe studio urody.... ul. Batorego Gdańsk Czy któraś z Was korzystała z usług tej Pani.... z tego co wiem to ma salonik...
~:)))
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2010

szukam sprawdzonej pani od paznokci w gdyni Witam, poszukuję dobrej stylistki paznokci w gdyni. Moja wyjechała do londynu...
~justyna
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2010

szukam dobrej krawcowej może któraś z was zna dobrą krawcową mam parę rzeczy do uszycia sukienki i...
Goska81
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2010

Czy ktoras z Pan robi manicure i pedicure w domku??? reda lub gdynia w salonach kosmetycznych strasznie drogo wiec szukam alternatywy:) pozdrawiam
~milimili
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 lipca 2010

naturalne paznokcie żelowe w Gdyni - GDZIE hej poszukuje jakiś namiarów na osoby które robia paznokcie żelowe i które...
~aniar83
6

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lutego 2010

Pedicure - Gdynia Witam, Czy ktoś mógł by mi polecić dobry gabinet kosmetyczny w Gdynia. Może...
Jokaba
6

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 września 2009

Super tanie ciuszki z mojej szafy ;) http://ogloszenia.trojmiasto.pl/ubrania-i-dodatki/tanie-i-modne-ciuszki-rozmi...
lalka19
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2010

FRYZJERNIA GDAŃSK Witam! Słyszałam dużo dobrego o salonie "Fryzjernia" w Gdańsku. W...
~zainteresowana
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
28736

postów

3743

wątków

do góry