Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
makijaż sylwetrowy - wolny termin!!! Chętne Panie, które jeszcze szukają wolnego terminu na wizaż sylwestrowy...
es_wizaz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 grudnia 2009

Chabrowa sukienka,jaki makijaż i dodatki Wybieram sie na wesele i nie wiem jaki zrobić makijaż.Sukienka jest chaber z...
~ania
5

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 grudnia 2009

SZKOLENA akryl/żel ZAPRASZAM NA PROFESJONALNE SZKOLENIA, PROWADZONE INDYWIDULANIE Z ZAKRESU...
asiulka111
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 grudnia 2009

sprzedam tanio! sprzedam buty na obcasie ciemne, białe i takie jakby biało złote oraz torbę....
Nikolaaa
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 grudnia 2009

Ładne paznokcie Polecam dziewczynę, która robiła mi paznokcie. Naprawdę SUPER!!! Mam jej...
~Magducha
11

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2009

Kolczyki z kamieniami Swarovskiego:) Idealne do Sylwestrowej kreacji...
~4girl
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 grudnia 2009

Zapraszam do zakupu kolczyków z kamieniami Swarovskiego:) Coś ładnego i w przystępnej cenie. Idealne do Sylwestrowej kreacji....
~4girl
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 grudnia 2009

SUKNIA PROSZE POWIECIE GDZIE KUPIĆ NA ŚWIĘTA SUKNIE
~ANNA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 grudnia 2009

szukam salonu w Gdyni, (najlepiej w centrum), gdzie można zrobić ładne pazokcie Witam. Poszukuję dobrej sprawdzonej stylistki, pracującej w salonie, która...
~ania3m
10

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2009

obgryzam paznokcie:(:( pomocy! obgryzam paznokcie od dziecka...dziś mam 27lat i miałam tylko 2letnią przerwę...
~klaudia
14

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 września 2009

Manicure, pedicure, żel, akryl, parafina, zabiegi, zdobienie, odjeżdżam BEZPŁATNIE Dyplomowana manikiurzystka z doświadczeniem zadba o Twoje dłonie i stopy!...
~Paulina
16

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 grudnia 2009

Graj i zarabiaj Jeśli chcesz zarobić wystarczy wykazać się zręcznością i refleksem...
~gosc454
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 grudnia 2009

szukam krawieca-kaletnika do przeróbki kurtki skórzanej ...a dokladniej skrocenie rekawow j/w najlepiej z okolic Gdyni/Rumi
kajagdynia
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 grudnia 2009

Sprzedam sukienkę i garnitur Taranko sukienka w rozm. 38 idealna na weselę lub inną okazję. Jest w kolorze ecru+...
~joaśka
6

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 listopada 2009

Fryzjer dla faceta Gdańsk. Cześć. Szukam fryzjera męskiego, mam włosy pół-krótkie, chciałbym się...
~funnnyz
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 grudnia 2009

Sprzedam małą czarną i czarną spódnicę ORSAY http://www.allegro.pl/item844531867_spodnica_orsay_czarna_rozmiar_40.html...
~Agas
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 grudnia 2009

hirudoterapia Witam. Mam pytanie. Czy ktoś leczył pijawkami inne choroby/dolegliwości??...
~Łukasz gdynia
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 listopada 2009

kolczyki hand made Witam:) wykonuję kolczyki - kolorowe, oryginalne, ciekawe:) Kolczyki wykonane...
~allala
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 listopada 2009

Sprzedam sukienkę EDC Esprit 50 zł jak wyzej rozmiar xxs /xs ale jest rozciągliwa , 100 procent viskoza , można...
~agag
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 listopada 2009

Szklane paznokcie Przeczytałam właśnie, że obok akrylu i żelu pojawiły się paznokcie szklane....
malina2006
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
28736

postów

3743

wątków

do góry