Moderna

Deweloperzy

Gdańsk, al. Grunwaldzka 501

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Właściciel mieszkania , Bartosz - ocena Osiedle Lazurowe, przy Niepołomickiej. Oddanie fod użytku wiisna 2023r....
~Właściciel mieszkania , Bartosz
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 17 lutego 2024

Maria - opinia Z samego zakupu jestem zadowolona, porównałem kilka ofert w śródmieściu i...
~Maria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 stycznia 2023

franz - opinia Kupiłem na Scali i niedawno odebrałem mieszkanie. Raczej nie mam powodów do...
~franz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 stycznia 2023

Adam - opinia Bardzo slaba jakosc wykonczenia Awarie hydrauliczne w Scali i fatalny serwis
~Adam
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 listopada 2022

Karol - opinia Dno i tylko tyle napisze co myśle o tej firmie. Unikać
~Karol
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 października 2022

Agata D. - opinia Wysoka jakość realizowanych Inwestycji. Piękne części wspólne. Doskonałe...
~Agata D.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 kwietnia 2022

Gosia M. - opinia wątek zamknięty Mimo, ze kupiłam mieszkanie na odległość to nie żałuje. Pani Monika pomogła...
~Gosia M.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 kwietnia 2022

Bartosz - opinia wątek zamknięty Apartament odebrany przed terminem, drobne rzeczy do poprawki przez serwis...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 kwietnia 2022

A - opinia wątek zamknięty Bardzo wysoka jakość wykończenia, dobra obsługa klienta
~A
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2022

Sajmon - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra obsługa w biurze sprzedaży, konkretna oferta i przeprowadzenie...
~Sajmon
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2022

Zuzia - opinia wątek zamknięty Jakość miernej firmy developerskiej, może i do przyjęcia, ale nie za taką...
~Zuzia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 grudnia 2021

Marek - opinia wątek zamknięty W tej firmie chyba najlepszy jest marketing i obsługa sprzedaży. Wszystkie...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 grudnia 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty Poziom wykonania mieszkań jeden z najlepszych w Trójmieście (a mam...
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 listopada 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Niestety jakość wykonania niska, choć pozornie osiedle ekskluzywne. Sposób...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 września 2020

Hanna - opinia wątek zamknięty Ciekawa oferta na stronie skusiła mnie, żeby odwiedzić dział sprzedaży. Zakup...
~Hanna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 marca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry